استودیوی رترو برای تسریع در روند توسعه‌ی Metroid Prime 4 به دنبال جذب منابع خارجی است

۱۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۵

در اوایل سال ۲۰۱۹ میلادی بود که روند ساخت بازی Metroid Prime 4 از ابتدا آغاز گردید. با توجه به این موضوع، به نظر می‌رسد که این عنوان به این زودی‌ها عرضه نخواهد شد. حال طبق اطلاعات منتشر شده، استودیوی رترو (Retro) به منظور تسریع در روند ساخت بازی Metroid Prime 4، تصمیم دارد تا از منابع خارجی نیرو جذب کند.

کاربری در یوتیوب با نام Doctre81، اطلاعاتی را از جدیدترین آگهی استخدام  استودیوی رترو کشف کرده است که نشان می‌دهد این استودیو ممکن است برای ساخت عنوان Metroid Prime 4، از منابع خارجی کمک بگیرد. به طور خاص در این آگهی آمده است که در بازی باید کارهای محیطی انجام شود. البته در این اطلاعات به طور واضح به عنوان Metroid Prime 4 اشاره نشده‌ است.

همان‌طور که اشاره گردید، در ابتدای سال جاری میلادی اعلام شد که روند توسعه‌ی بازی Metroid Prime 4 از ابتدا آغاز می‌شود. تیم شعبه‌ی سنگاپور بندای نامکو (Bandai Namco) از ادامه‌ی ساخت این بازی کناره‌گیری کرده و مسئولیت این کار را استودیوی رترو، که سازنده‌ی اصلی سر Metroid Prime محسوب می‌شود، برعهده گرفت.

Metroid Prime 4 اولین‌ بار در جریان رویداد E3 2017 معرفی گردید. اما پس از این معرفی، هیچگونه تریلر گیم‌پلی یا سینماتیکی از این عنوان به نمایش گذاشته نشد. پس از مدتی، شرکت نینتندو اعلام کرد که به‌دلیل تغییرات گسترده در بخش‌های استودیوی رترو، فرایند ساخت این بازی از ابتدا آغاز شده است.

بازی Metroid Prime 4 برای عرضه برروی کنسول نینتندو سوییچ در نظر گرفته شده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید