سازنده‌ی سری Guild Wars به دنبال جذب افرادی برای ساخت یک عنوان جدید است

۱۰ دی ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۰

طبق اطلاعات جدید منتشر شده، استودیوی آرنانت (ArenaNet)، سازنده‌ی سری بازی‌های Guild Wars، به دنبال جذب افرادی برای ساخت یک عنوان اکشن فانتزی برای کنسول‌هاست. این استودیو در سال ۲۰۰۰ میلادی تاسیس گردید و در سال ۲۰۰۵، اولین نسخه از سری Guild Wars را که عنوانی در سبک نقش‌آفرینی آنلاین چندنفره (MMORPG) بود، منتشر کرد.

براساس آگهی جدید شغلی که این استودیو منتشر کرده است، آن‌ها به دنبال یک کارگردان هنری برای کار برروی یک بازی اکشن سوم شخص فانتزی برای کنسول‌ها هستند. متن این آگهی به شرح زیر است:

استودیوی آرنانت به دنبال جذب یک کارگردان هنری برای توسعه‌ی یک عنوان اکشن فانتزی سوم شخص برای کنسول‌هاست. به عنوان کارگردان هنری شما با رهبر پروژه همکاری خواهید کرد تا ظاهر و کیفیت بصری بازی را در تمام بخش‌های هنری با شرکای داخلی و خارجی حفظ نمایید.

در لیست شغلی ارائه شده، اشاره‌ای به گیم‌پلی آنلاین و سبک MMO نشده است. این برای اولین بار است که استودیوی آرنانت در حال کار برروی یک بازی برای کنسول‌هاست. در بخش دیگری از این آگهی شغلی، اشاره شده است که فرد متقاضی باید تجربه‌ی کار با موتور Unreal Engine 4 را داشته باشد. این استودیو پیش‌تر از موتور داخلی خود برای ساخت سری بازی‌های Guild Wars استفاده می‌کرد. اشاره به موتور Unreal Engine نشان می‌دهد که مخاطبان با یک عنوان کاملا جدید روبه‌رو خواهند بود که متفاوت از بازی‌های Guild Wars است.

استودیوی آرنانت در اوایل سال جاری به دلیل افت و کاهش درآمد از بازی Gulid Wars 2، مجبور به اخراج برخی از کارکنان خود شد. در ماه اکتبر سال جاری میلادی نیز آقای مایک اوبرایان (Mike O’Brien)، یکی از بنیان‌گذاران آرنانت، این استودیو را ترک کرد. با این حال، این استودیو همچنان قصد دارد به پشتیبانی از بازی Gulid Wars 2 ادامه دهد.

نظر شما در خصوص عنوان جدید استودیوی آرنانت چیست؟ لطفا نظرات و دیدگاه‌های خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید