گیفت کارت
گیفت کارت

گرگ سفید، گرگ محبوب | بازی Witcher 3 رکورد بیشترین تعداد بازی‌باز همزمان خود را شکست

۹ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰

افزایش تعداد بازی‌بازان Witcher 3 قصد توقف ندارد و امروز شاهد رکورد شکنی این بازی در حیطه‌ی تعداد بازی‌بازان همزمان در یک روز هستیم.

تقریبا تمامی بازی‌بازان بر این موضوع معتقدند که بازی Witcher 3 شاهکاری بود که تا مدت‌ها مانندش را نخواهیم دید. همین موضوع می‌تواند دلیل بزرگی باشد که بازی‌بازان هر چند وقت یک بار به سراغ این عنوان بیایند تا دوباره بتوانند طعم شیرین یک بازی نقش‌آفرینی اصیل و خوش‌ساخت را بچشند. به واسطه‌ی پخش سریال این مجموعه و البته صحبت‌های مختلفی که از این بازی شده، Witcher 3 اکنون به بیش از ۹۴ هزار بازی‌باز همزمان در یک روز دست یافته است.

بازی Witcher 3 که در سال ۲۰۱۵ در اوج محبوبیت خود قرار داشت، رکورد تعداد بازی‌بازان همزمان خود در یک روز را توانست به عدد ۹۲ هزار نفر برساند. پس از سال ۲۰۱۵ و با انتشار بازی‌های جدید، به مرور این تعداد کاهش یافت. اکنون و در سال ۲۰۱۹، البته اواخر آن، بازی Witcher 3 دوباره در میدان مبارزه قد علم کرده و برای تمامی عناوین جدید و پرطرفدار، خط و نشان می‌کشد. این بازی طبق جدید ترین آمار منتشر شده، توانسته تا رکورد خود را جابجا کند و به تعداد بازی‌بازان همزمان بیشتری نسبت به سال ۲۰۱۶ دست پیدا کند. اگر بخواهیم عدد دقیق را بیان کنیم، تعداد بازی‌بازان به عدد ۹۴ هزار و ۶۰۱ نفر رسیده است. با این حساب، بازی Witcher 3 تقریبا ۵ سال پس از انتشارش و ۴ سال پس از آخرین بسته‌الحاقی که برای آن عرضه شد، دوباره به عرصه‌ی مسابقات بازگشته و شاهد تک‌تازی گرالت در این رقابت هستیم.

شما می‌توانید نقد و بررسی بازی اصلی را در این نشانی، نقد بسته‌ی الحاقی اول را از اینجا و نقد و بررسی کامل بسته‌ی الحاقی سوم این بازی تحت عنوان بدرود گرگ سپید… بدرود | نقد و بررسی بسته الحاقی Blood and Wine بازی The witcher 3 را مطالعه کنید. همچنین در صورتی که هنوز نسخه‌ی کنسول نینتندو سوییچ این بازی را خریداری نکرده‌اید، می‌توانید نقد و بررسی کامل این بازی را در همه جا با گرگ سفید | نقد و بررسی The Witcher 3: Complete Edition نسخه سوئیچ مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • reza_tport گفت:

  این بازی حیفه فقط سه نسخه داشته باشه
  من تریلر کریسمسش که گرالت خداحافظی کرد رو دوست نداشتم
  توف تو این زندگی اون از darkness 2 که نصفه نیمه ولش کردن اینم از این …

  0
  0
 • Hamid گفت:

  اوووف
  چه کارا کرده
  سریالشو که تموم کردم با خودم گفتم تا فصل دوم چطوری دووم بیارم خدایا به ما صبر بده
  دوباره باید بریم سراغ فصل اول و ببینیمش کسایی دیدنش منظورمو میگیرن چون چندین خط داستانی رو باهم روایت میکنه و در کل ارزش داره بار های بار ببینیش

  0
  0