اطلاعات جدیدی از ماموریت‌های بازی Avengers منتشر شد

۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۵

با توجه به این که هنوز چند ماه دیگر تا انتشار بازی Avengers زمان باقی مانده، چیزهایی زیادی درباره‌ی این بازی وجود دارند که هنوز اطلاعات زیادی درباره‌ی آن‌ها منتشر نشده است. با این حال، استودیوی سازنده در طول ماه‌های گذشته به صورت مداوم اطلاعات مختلفی از این بازی را در اختیار هواداران قرار داده است. جدیدترین این اطلاعات به مراحل تک‌نفره و کوآپ (Co Op) این عنوان مورد انتظار مربوط می‌شود که امروز از طریق چندین پیام در حساب توییتر تیم سازنده منتشر شده است.

مراحل داستانی و اصلی بازی که بخش کمپین Avengers را تشکیل می‌دهند، Hero Missions نام دارند (به گفته‌ی تیم سازنده، تمام کردن این بخش از بازی به ۱۰ تا ۱۲ ساعت زمان نیاز خواهد داشت). در کنار این مراحل، تیم سازنده مراحل و ماموریت‌های دیگری را نیز برای این عنوان در نظر گرفته است که Warzone Missions نام دارند. شما می‌توانید این بخش از بازی را به صورت تک‌نفره و یا در قالب تیم‌هایی حداکثر متشکل از ۴ بازی‌باز، کامل کنید.

تمامی این مراحل در Chimera Hellicarrier که به عنوان پایگاه بازی‌بازان عمل می‌کند، در دسترس خواهند بود. تیم سازنده در کنار پیام‌های منتشر شده، یک تیزر از پایگاه بازی‌بازان را نیز به اشتراک گذاشته است که نمای داخلی این منطقه را برای لحظاتی کوتاه نشان می‌دهد. به گفته‌ی تیم سازنده، اطلاعات بیشتر درباره‌ی بخش کوآپ بازی در آینده‌ی نزدیک منتشر خواهد شد.

لینک دریافت ویدئو

بازی Avengers در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹ (۱۵ می سال ۲۰۲۰ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی و همچنین سرویس گوگل استیدیا منتشر خواهد شد. شما می‌توانید تمامی اخبار منتشر شده درباره‌ی این بازی مورد انتظار را از طریق وب‌سایت خبری گیمفا دنبال کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید