تصاویر جدیدی از بازی Digimon Survive منتشر شد

۷ دی ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۰

شرکت بندای نامکو (Bandai Namco) تصاویر جدیدی را از بازی Digimon Survive منتشر کرد. در این تصاویر، برخی از شخصیت‌های این بازی نمایش داده شده‌اند.

در میان یکی از تصاویر منتشر شده، شخصیتی به نام Fangmon را نمایش می‌دهد که یک Digimon تحت تعقیب است. آنچه که در این مورد جالب بوده این است که از آنجایی که قرار بوده این Digimon نمایان‌گر شخصیت Big Bad Wolf در افسانه‌های کودکان باشد، این یک موضوع بسیار جالب خواهد بود. یکی دیگر از نکات جالب توجه وجود شخصیت‌هایی در شب است. همچنین تصاویری از شخصیت‌های انسانی نیز وجود دارند.

در ادامه می‌توانید تصاویر جدید بازی Digimon Survive را در قسمت زیر مشاهده بفرمایید.

چندی پیش، تهیه‌کنندگان این بازی اطلاعاتی از آن را منتشر کردند. طبق این اطلاعات، گیم‌پلی بازی Digimon Survive شامل دو بخش خواهد بود. در قسمت اول که بخش درام دارد، به بازی‌بازان تعدادی گزینه‌ی انتخابی داده می‌شود که تصمیمات آن‌ها برروی داستان بازی تاثیر می‌گذارد. بخش دوم شامل نبرد است که یک گیم‌پلی نقش‌آفرینی تاکتیکی را به مخاطب ارائه می‌دهد. انتخاب‌هایی که بازی‌بازان در بخش درام انجام می‌دهند، برروی قسمت نبرد نیز تاثیرگذار است. شما می‌توانید Digimon خود را برای نبرد ارتقا دهید و این به بازی‌باز فرصت می‌دهد تا نقاط ضعف حریفان را شناسایی کرده و کار آن‌ها را یک‌سره کند.

بازی Digimon Survive در سال ۲۰۲۰ میلادی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید