بازی‌های رایگان سرویس استدیا پرو برای ماه ژانویه اعلام شدند

8 دی 1398 - 12:00

سرویس استیدیا تا به الان توجه افراد زیادی را به سوی خود جلب کرده اما به نظر می‌رسد آنچنان که باید، عملکرد خوبی را از خود به نمایش نگذاشته است. در همین راستا، گوگل برای جذب مخاطبان بیشتر، به تازگی اعلام کرده که دو بازی محبوب و پرطرفدار را در ماه آینده برای کاربران استدیا پرو رایگان خواهد کرد.

شاید بتوان گفت که شروع عرضه پلتفرم استیدیا برای بسیای از کاربران، هیجان‌انگیز و جالب شناخته نشد. حتی به‌نظر می‌رسد که هنوز کارها و راه‌های زیادی وجود دارند که باید برای این سرویس جدید انجام شوند. هرچند اشاره این موضوع بدون درنظر گرفتن هدف‌های اصلی گوگل کار سختی است. این سرویس که با محوریت استریم عرضه شده است با چالش‌های زیادی در مسیر پیشرفت رو به‌ رو خواهد شد که باید آن‌ها را برطرف کند. با صرف‌ نظر کردن از این موضوع، گوگل تصمیم دارد در کنار مسیر خود، راهی برای بازی‌های رایگان خویش نیز باز کند تا کاربران سرویس استیدیا پرو بتوانند هر ماه بازی‌های رایگان جدیدی را تجربه کنند.

طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده، کسانی که اشتراک سرویس استیدیا پرو را خریداری کرده‌اند برای ماه ژانویه به دو بازی رایگان دسترسی خواهند داشت. بازی Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration یکی از این دو بازی رایگان خواهد بود که دومین نسخه از سری محبوب Tomb Raider شناخته می‌شود. شایان ذکر است که نسخه‌ی ۲۰ Year Celebration تمام محتواهای منتشر شده برای این بازی را در خود دارد. گوگل دومین بازی رایگان ماه آینده را Thumper در نظر گرفته است که یک بازی با ریتم خاص و موسیقی محور شناخته می‌شود. بازی‌بازان در این عنوان باید موجودی حشره مانند را کنترل کنند و با ورود به دنیاهای وحشتناک بازی همراه‌ با نور و صدا و با توجه موسیقی هدایت او را به نحو احسن انجام دهند.

طبق اخبار و گزارش‌های در دسترس قرار گرفته شده، هر دو بازی مذکور از تاریخ ۱۱ دی ماه سال ۱۳۹۸ (۱ ژانویه ۲۰۲۰ میلادی) به صورت رایگام برای کاربران سرویس استیدیا پرو عرضه خواهد شد.

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید