استودیوی سیبر اینتراکتیو در حال کار برروی چندین بازی نینتندو سوییچ است

۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۵

یکی از توسعه دهندگانی که سال بسیار خوبی را با نینتندو سوییچ داشته، استودیوی سیبر اینتراکتیو (Saber Interactive) است. اگر با این استودیو آشنایی ندارید، باید بگوییم که تولید نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی‌های The Witcher 3: Wild Hunt ،Vampyr و Call of Cthulhu توسط این توسعه دهنده‌ی باتجربه انجام شده است. حال به نظر می‌رسد که این استودیو هنوز هم برای کنسول ترکیبی نینتندو برنامه دارد.

آقای تیم ویلیتز (Tim Willits)، مدیر ارشد خلاق سیبر اینتراکتیو، در طی مصاحبه‌ای با وب‌سایت GameReactor در مورد برنامه‌های آینده‌ی این شرکت توضیح داد. ویلیتز اعلام کرد که استودیو در حال کار برروی بازی‌های جدید برای نینتندو سوییچ است:

من نمی‌توانم در حال حاضر چیزی معرفی کنم، اما ما عاشق پلتفرم سوییچ هستیم و اکنون برروی بازی‌های جدیدی کار می‌کنیم که برای سوییچ عرضه خواهند شد. من آن‌ها را همین حالا معرفی نمی‌کنم.

نسخه‌ی نینتندو سوییچ The Witcher 3 چالش برانگیز‌ترین پروژه‌ی این استودیو بود که در ابتدا غیرممکن به نظر می‌رسید. البته همان‌طور که می‌دانید، سیبر اینتراکتیو در نهایت موفق شد تا بازی تحسین شده‌ی سی‌دی ‌پراجکت رد (CD Project Red) را برروی کنسول ترکیبی نینتندو اجرا کند.

به نظر شما این استودیو در حال کار برروی چه عناوینی است؟ شما دوست دارید کدام یک از بازی‌های ترد پارتی برای نینتندو سوییچ عرضه شوند؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید