رده‌بندی سنی بازی Final Fantasy 7 Remake مشخص شد

۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۵

سال ۲۰۲۰ سال پرباری برای صنعت بازی‌های ویدئویی محسوب می‌شود. نه‌تنها شاهد عرضه‌ی بازی‌های بزرگ و مورد انتظار بسیاری خواهیم بود، بلکه کنسول‌های نسل جدید سونی و مایکروسافت هم در این سال وارد بازار خواهند شد. یکی از عناوینی که در این سال خارق‌العاده برای بدرقه‌ی نسل حاضر کنسول‌ها منتشر خواهد شد چیزی نیست جز نسخه‌ی بازسازی شده‌ی عنوان Final Fantasy 7.

عنوان Final Fantasy 7 Remake مدت‌های مدیدی است که به عنوان مورد انتظارترین بازی بسیاری از نشریه‌ها و جداول شمرده می‌شود. خبر مربوط به این مسئله را از این آدرس مطالعه نمایید. به تازگی یک به‌روزرسانی بر روی وضعیت درجه‌ی سنی نامعلوم بازی صورت گرفته که به برخی زوایای داستان بازی اشاره می‌کند.

به‌روزرسانی جدیدی که توسط بنیاد ESRB منتشر شده، اعلام کرده که بر اساس داستان بازی به این عنوان درجه سنی نوجوان (Teen یا مناسب برای ۱۳ سال به بالا) تعلق می‌گیرد. در متن منتشر شده توسط ESRB به برخی لغات به‌کار رفته در بازی اشاره شده و ذکر شده که در این عنوان گاهی کلمات توهین‌‌آمیزی شنیده خواهد شد. یکی دیگر از دلایل این نوع رده‌بندی، پوشش نامناسب برخی شخصیت‌های بازی است.

بازی Final Fantasy 7 Remake در تاریخ ۱۳ اسفندماه ۱۳۹۸ (۳ مارس سال ۲۰۲۰ میلادی) برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد. این عنوان تنها تا ۱۳ اسفند سال ۱۳۹۹ (۳ مارس ۲۰۲۱) در انحصار کنسول پلی‌استیشن ۴ خواهد بود و پس از آن برای سایر پلتفرم‌ها نیز منتشر می‌گردد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید