فیلم Deus Ex از فیلم District 9 و Looper الهام گرفته است

۶ اسفند ۱۳۹۱ - ۲۰:۴۶

نویسنده ی فیلم Deus Ex: Human Revolution ، آقای C. Robert Cargill و گارگردان فیلم Scott Derrickson به این نتیجه رسیدند که بسیاری از فیلم هایی که براساس بازی ساخته می شوند خوب از آب در نمی آیند ؛زیرا آنها سعی می کنند که فیلم را براساس بازی بسازند.

آقای Scott Derrickson (سازنده ی فیلم های Sinister, The Exorcism of Emily Rose ) اکنون کارگردانی فیلم Deus Ex که براساس بازی ساخته می شود ، را برعهده دارد. نمایش نامه ی این فیلم هم به دست C. Robert Cargill (نویسنده ی Sinister) نوشته می شود.

در مصاحبه ای که سایت Crave online ترتیب داده بود ، Cargil می گوید:

حقیقت موضوع این است که ما فیلمی براساس بازی را نخواهیم ساخت .ما با نگاهی به فیلم های بازی های ویدئویی دریافتیم که چه مسائلی کارایی دارند و چه مسائلی کارایی ندارند. چیزی که ما در مورد آن تجزیه و تحلیل می کنیم ،همان چیزی است که مخاطبان می خواهند.مسائلی که مخاطبان Deus EXخواهان آن هستند این است که  به جای روایت بحث های گذشته به شکلی دیگر ، ایده های جدیدی در فیلم کنجانده شود.”

آقای Cargill افزود:

تمام تلاش ما بر این است که تمام مسائل را افشا کنیم و شکل و ظاهری را که می خواهیم درآوریم. ما به این فیلم همانند District 9 و Looper و Inception می نگریم.این ها همان االگو های ما هستند که در حال کار بر روی آن هستیم.

تمامی این مسائل خوب هستند. اما تنها مسئله ای که باقی می ماند این است که شما می خواهید یک فیلم خوب بسازید و دیگران صرفا می خواهند یک فیلم بدون توجه به کیفیت آن بسازند. خواهیم دید که چه اتفاقاتی خواهد افتاد ، زیرا امید های بسیاری به این فیلم داریم و بهترین آرزو ها را برای آن می کنیم. نظر شما در مورد این فیلم چیست؟

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید