پروژه‌ی جدید لومینس پروداکشنز به زمان زیادی نیاز خواهد داشت

۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۵

در جدیدترین مصاحبه‌ی صورت گرفته با مجله‌ی فامیتسو (Famitsu)، اعضای استودیوی لومینس پروداکشنز (Luminous Productions) به تمجید از محیط و شرایط کار در استودیو پرداخته و اطلاعات جدیدی از پروژه‌ی بعدی خود را در اختیار هواداران قرار داده‌اند.

استودیوی لومینس پروداکشنز یکی از استودیوهای زیر مجموعه‌ی شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) است که برروی یک بازی AAA کاملا جدید کار می‌کند. مدیریت این استودیو در گذشته به عهده‌ی آقای هاجیمه تاباتا (Hajime Tabata) گذاشته شده بود. در زمان مدیریت آقای تاباتا، استودیوی لومینس پروداکشنز مسئولیت توسعه‌ی بازی Final Fantasy XV و همچنین موتور بازی‌‎سازی لومینس انجین (Luminous Engine) را به عهده داشت. با وجود موفقیت بازی یاد شده، آقای تاباتا استودیوی لومینس پروداکشنز را ترک کردند و مدیریت این استودیو در نهایت به آقای تاکشی آراماکی (Takeshi Aramaki) واگذار شد. آقای آراماکی هم‌زمان با شروع فعالیت خود به عنوان مدیر این استودیو اعلام کرد که لومینس پروداکشنز قصد دارد برروی یک آی‌پی کاملا جدید کار کند.

مجله‌ی فامیتسو در آخرین نسخه‌ی خود با دو تن از اعضای استودیوی لومینس پروداکشنز مصاحبه‌ای را انجام داده است. در این مصاحبه، مدیر پروژه، سایا ناکاهارا (Saya Nakahara)، و یکی از طراحان ارشد، یوکی ماتسوزاوا (Yuuki Matsuzawa)، به صحبت درباره‌ی شرایط کاری در استودیوی لومینس پروداکشنز و پروژه‌ی بعدی این استودیو پرداخته‌اند.

به گفته‌ی این دو نفر، با هدف جلوگیری از صدمه دیدن کارمندان و تاثیر منفی برروی زندگی شخصی افراد، اعضای استودیو باید بین ساعت‌های ۹ و ۳۰ دقیقه تا ۱۸ در محل کار حضور پیدا کنند. با توجه به صحبت‌های این دو عضو ارشد تیم سازنده، به نظر می‌رسد اعضای استودیو از این شرایط کاملا راضی هستند. به گفته‌ی خانم سایا ناکاهارا، ایشان از یک سال پیش به استودیو ملحق شده‌اند و در این مدت از ارتباط نزدیک اعضای استودیو بسیار راضی هستند. ایشان بیان کردند که در این استودیو فارغ از جایگاه و مقام افراد، نظر همه‌ی اعضا مهم بوده و توسط تیم مدیریتی در نظر گرفته می‌شود.

یکی از مواردی که در این مصاحبه به آن پرداخته شد، پروژه‌ی جدید استودیوی لومینس پروداکشنز بود. با توجه به صحبت‌های صورت گرفته، به نظر می‌رسد نباید منتظر این بازی در آینده‌ی نزدیک باشیم. یوکی ماتسوزاوا درباره‌ی این موضوع بیان کردند:

چیز زیادی نیست که در حال حاضر بتوانیم به شما بگوییم. ما در مورد برخی از بخش‌های بازی به یک تصمیم نهایی رسیده‌ایم ولی دیگر بخش‌های بازی هنوز در حال بررسی هستند. افرادی مانند من که در راس تیم توسعه قرار دارند بسیار مشغول هستند. این یک آی‌پی کاملا جدید است و به همین دلیل برخی از بخش‌ها کاملا با آن‌چه که در گذشته انجام داده‌ایم، متفاوت است. این یعنی کار برروی این پروژه بسیار دشوار بوده و به زمان زیادی نیاز خواهد داشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید