استودیوی سازنده‌ی بازی Ori در حال کار برروی یک عنوان نقش‌آفرینی است

۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰

بر اساس اطلاعات جدید منتشر شده، استودیوی مون (Moon Studios)، سازنده‌ی سری بازی‌های Ori، برروی یک عنوان نقش‌آفرینی جدید کار می‌کند. در همین راستا، این استودیو یک آگهی استخدام برای ساخت یک بازی اکشن نقش‌آفرینی ارائه داده که جزئیات آن در وب‌سایت Gamasutra قرار داده شده است.

اطلاعات منتشر شده در این خصوص:

استودیوی مون، سازنده‌ی عناوین Ori and the Blind Forest و Ori and the Will of the Wisps، به دنبال طراحان ارشدی برای ساخت یک بازی است. پس از ساخت عناوینی در سبک مترویدوانیا، هدف ما ساخت یک عنوان انقلابی در سبک اکشن نقش‌آفرینی خواهد بود.

افراد و تخصص‌هایی که در این زمینه نیاز داریم، به شرح زیر است:

یک طراح علاقه‌مند: هنگامی که شما در حال تجربه‌ی بازی هستید، به طور شهودی باید بدانید که بخش‌های ضعیف‌تر یک عنوان را بهبود دهید. شما به بررسی و تجریه‌ی چیزهایی می‌پردازید که به طور کامل درست کار نمی‌کنند و علاقه دارید تا به این جنبه‌ها برای کامل شدن فکر کنید.

یک طراح باتجربه: شما باید قبلا در این صنعت کار کرده باشید.

اشتیاق:

شما باید بازی‌های مختلفی را در سبک نقش‌آفرینی تجربه و در مورد آن‌ها مطالعه کرده و باید به عناوینی همچون Diablo ،Dark Souls، Zelda و دیگر بازی‌های این سبک علاقه داشته باشید. در عین حال، شما به این فرصت کار برروی یک بازی نقش‌آفرینی علاقه دارید که می‌خواهد نوآوری‌های مختلفی را به این سبک اضافه نماید.

چالش‌های جدید:

ما به طور مداوم در تلاش هستیم تا سطح استودیوی مون را بالا ببریم. ما به دنبال افراد متخصص در یک زمینه و یا یک سبک نیستیم؛ ما می‌خواهیم که شما در هر قسمتی که می‌خواهید کمک کنید، به یک نبوغ خلاقانه و استعداد چندگانه دست یابید.

همچنین کاربری به نام Dancrane212 در انجمن Resetera، تصاویری از عناوین Diablo را منتشر نمود و اشاره کرد قرار است از آن‌ها برای بازی جدید استودیوی مون استفاده شود با این حال، آقای توماس مالر (Thomas Mahler)، مدیر استودیوی مون، در پاسخ به این کاربر این موضوع را تکذیب کرد.

بازی Ori and the Will of the Wisps، آخرین ساخته‌ی استودیوی مون قرار است در تاریخ ۲۱ اسفندماه ۱۳۹۸ (۱۱ مارس ۲۰۲۰ میلادی) برای کنسول اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید