یکی از کاربران موفق شد از مرزهای P.T بگذرد و شهر Silent Hill را کشف کند

۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۵

باز هم یک هفته‌ی دیگر و یک اکتشاف دیگر در رابطه با تیزر رایگان عنوان لغو شده‌ی Silent hills، یعنی P.T. این دفعه یکی از کاربران موفق شده است راهی برای خروج از راهروهای این دمو پیدا کند و جهان خارج را بگردد.

کاربری به نام لنس مک دونالد (Lance McDonald) با توجه به این نکته که کات سین انتهای بازی از پیش ضبط‌شده نبوده، راهی برای متصل کردن نقشه‌ی شهر بیرون که در کات سین نهایی آن را می‌بینیم، به راهروی P.T پیدا کرده است.

در هر صورت مک دونالد به محض این که پایش را از در بیرون می‌گذارد در زمین سقوط می‌کند، چرا که ظاهرا سطح زمین شهر برای راه رفتن برنامه‌ریزی نشده است. پس از مدتی سقوط آزاد در اعماق زمین، ناگهان لیزا (Lisa)، روحی که در تمام طول P.T همراه بازی‌باز است، دوباره ظاهر شده و به بازی‌باز حمله کرده و بازی را ریست می‌کند. به نظر می‌رسد این نوعی مکانیزم دفاعی بوده که کوجیما پروداکشنز (Kojima Productions) آن را مخصوصا برای چنین موقعیتی طراحی کرده بود تا بازیکن را داخل مرزهای بازی نگاه دارد.

البته مک دونالد این مشکل را نیز حل می‌کند. او طوری بازی را دستکاری می‌‌کند که شخصیت اصلی با کمی فاصله از سطح زمین، در هوا شناور باشد و این کار باعث می‌شود که دیگر در خارج از راهرو سقوط نکند. با این ترفند، او موفق شد Silent Hill را بگردد و در طول حدود ده دقیقه‌ی بعد، محیطی خیابانی با طراحی و جزئیات کامل را کشف می‌کند. او در مورد فضای شهر می‌گوید:

همان طوری که از Silent Hill انتظار داریم، محیط طوری به نظر می‌آید که انگار همه جا در حال ساخت و ساز است و در عین حال مدت‌هاست که متروکه مانده است.

مک دونالد چند ماه پیش هم کشف کرده بود که شخصیت لیزا در تمام طول بازی پشت سر بازی‌باز قرار دارد و از همین طریق است که می‌تواند با ظاهر شدن‌های گاه و بیگاه، حتی کاربر باتجربه و آگاهی مثل مک دونالد را هم بترساند. او در حساب توییتری خود در پاسخ به این سوال که “در طول ضبط این ویدیو چند بار لیزا موفق شد بترساندت؟” گفت:

او هر زمان که تلاش کنید جای شخصیتتان را عوض کنید ظاهر می‌شود و شما را می‌ترساند. باید همیشه طوری عمل کنید که بازی تصور کند شخصیتتان هنوز روی زمین حضور دارد. پیش‌بینی زمان ظاهر شدن لیزا بسیار دشوار است و من چندین بار درحالی که تلاش می‌کردم زاویه‌های مختلف دوربین را امتحان کنم، از وحشت جیغ کشیدم.

او همچنین پیش از این تایید کرده بود که قهرمان اصلی P.T، در واقع همان نورمن ریداس (Norman Reedus) است.

ویدئوی گشت و گذار آقای لنس در شهر Silent Hill را با هم ببینیم:

لینک دانلود با کیفیت ۷۲۰p | لینک دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید