بازی The Wolf Among Us 2 برروی موتور آنریل انجین ۴ در حال توسعه‌ است

۳۰ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۰

باتوجه به موتور گرافیکی جدید بازی The Wolf Among Us 2، هواداران این مجموعه می‌توانند انتظار عنوان چشم‌نوازتری نسبت به گذشته داشته باشند.

پس از این‌که سال گذشته تل‌تل گیمز (Telltale Games) با اعلام ورشکستگی برای همیشه از دنیای بازی‌ها خداحافظی کرد، سرنوشت بسیاری از عناوین این شرکت در هاله‌ای از ابهام فرو رفت. اما خوشبختانه این پایان ماجرا نبود و شرکت LCG Entertainment در تابستان سال جاری با اقدام به خرید حقوق ساخت بسیاری از بازی‌های تل‌تل گیمز باری دیگر هواداران را به بازگشت مجموعه‌هایی چون The Wolf Among Us و Batman: The Telltale Series امیدوار کرد.

و بالاخره در مراسم The Game Awards 2019 بازی The Wolf Among Us 2 به‌صورت رسمی رونمایی  و مشخص شد توسط استودیوی جدیدی توسعه می‌یابد که برخی از اعضای آن‌ را کارمندان کلیدیِ سابق تل‌تل گیمز تشکیل می‌دهند. به‌تازگی نیز آقای جمی اوتیلی (Jamie Ottilie)، مدیر ارشد اجرایی شرکت LCG Entertainment، اظهار داشت که تغییرات مربوط به توسعه‌ی فصل دوم The Wolf Among Us تنها به نفراتِ تیم سازنده محدود نیستند و شامل موتور گرافیکی این بازی نیز می‌شوند.

ایشان با بیان این موضوع که موتور بازی‌سازی قبلی عناوین تل‌تل گیمز موسوم به تل‌تل تول (Telltale Tool) سختی‌های بسیاری برای توسعه‌دهندگان به‌همراه داشت و آن‌ها را مجبور به استفاده از موتور بازی‌سازی یونیتی (Unity) برای تولید نسخه‌ی بعدی و لغو شده‌ی The Stranger Things کرده بود اما در نهایت تصمیم براین شد که برای توسعه‌ی The Wolf Among Us 2 از آنریل انجین ۴ استفاده شود. از آن‌جایی که آنریل انجین ۴ به شرکت اپیک گیمز (Epic Games) تعلق دارد شاید تغییر موتور بازی‌سازی و موضوع انتشار انحصاری این بازی برروی فروشگاه اپیک استور (Epic Store) چندان باهم بی‌ربط نباشند.

The Wolf Among Us 2 که تاریخ انتشار مشخصی دریافت نکرده برای کنسول‌های خانگی نسل آینده و رایانه‌های شخصی در حال توسعه است.

0
0
PC

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید