آخرین محتوای الحاقی Battle for Azeroth برای عنوان World of Warcraft در ماه آینده عرضه خواهد شد

۲۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰

آخرین به‌روزرسان World of Warcraft برای بسته گسترش دهنده Battle for Azeroth، در تاریخ ۲۴ دی ۱۳۹۸ (۱۴ ژانویه ۲۰۲۰)، با نام Visions of N’Zoth منتشر خواهد شد. بلیزارد (Blizzard) تاریخ عرضه‌ی این به‌روزرسان را امروز از طریق وبلاگ خود اعلام کرد.

به‌روزرسان Visions of N’Zoth محتواهای جدیدی از جمله Assaultها، Horrific Visionها و دو نژاد متحد (Allied Race) جدید به بازی اضافه می‌کند. این دو نژاد، برای الاینس (Alliance) Mechagnome، و برای هورد (Horde) Vulpera نام دارند. بازی‌بازان همچنین می‌توانند در رید (Raid) دوازده نفره‌ی در “قلب تاریک امپراتوری سیاه” شرکت کنند و در “نبردی سرنوشت‌ساز برای بقای ازراث”، با N’Zoth مبارزه کنند.

بلیزارد گفت که فصل چهارم Battle for Azeroth با فاصله‌ی کوتاهی پس از Visions of N’Zoth آغاز خواهد شد و بازی‌بازان می‌توانند انتظار تغییرات جدیدی در دانجن‌های Mythic Keystone، به‌روزرسانی جوایز و یک فصل جدید PvP را داشته باشند.

با به پایان رسیدن به‌روزرسان‌های Battle for Azeroth، نوبت به گمانه‌زنی در مورد بسته گسترش دهنده بعدی World of Warcraft می‌رسد. Shadowlands در بلیزکان ۲۰۱۹ (BlizzCon) معرفی شد و انتظار می‌رود که در سال ۲۰۲۰ میلادی منتشر شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید