بسته الحاقی Empyrean بازی Warframe برای کنسول‌ها منتشر شد

۲۸ آذر ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۰

بسته الحاقی گسترده و بزرگ Empyrean از بازی Warframe که هفته‌ی گذشته برای رایانه‌های شخصی منتشر شده بود، امروز برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان منتشر شد. این بسته الحاقی با محوریت افزودن نبردهای فضایی به وسیله‌ی سفینه‌های فضایی منتشر شده است.

اگر به یاد داشته باشید، بسته الحاقی Empyrean در مراسم تنوکان معرفی شد. آن زمان نام این بسته، پروژه‌ی ریل‌جک بود. این بسته الحاقی قرار است نبردهای فضایی با تاکید شدید به همکاری کوآپ (Co-Op) را به بازی اضافه کند. در نبردهایی موسوم به نبرد ریل‌جک، چهار بازی‌باز که با هم همکاری می‌کنند، چهار نقش متفاوت اعم از تاکتیکال، خلبان، توپچی و مهندس را بر عهده خواهند گرفت. البته پیش از ورود به میدان نبرد، بازی‌بازها باید ریل‌جک‌های خود را با تکمیل یک سری ماموریت و جمع‌آوری منابع بسازند. این مهم از به‌روزرسانی پیشین Warframe که Rising Tide نام داشت به بازی‌بازان گوشزد شده بود و در صورتی که این ماموریت‌ها را انجام داده باشید، اکنون می‌توانید ریل‌جک خود را به عمق فضای بی‌کران بفرستید.

البته ریل‌جک‌ها کاملا قابل ارتقا هستند و استودیو دیجیتال اکستریمز (Digital Extremes) قول سیستم ارتقای عمیقی را به بازی‌بازان داده است، پس هنگامی که در حال نبرد نیستید می‌توانید به ارتقای سفینه‌ی خود بپردازید. این تغییرات از ارتقاهای ظاهری مانند نام و رنگ تا بخش‌های مهم مانند سلاح‌ها، زره‌ها و قدرت سفینه را شامل می‌شوند. Empyrean در حال حاضر برروی پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است و دیجیتال اکستریمز گفته که کاربران سوئیچ، از سال آینده می‌توانند به این بسته الحاقی دسترسی داشته باشند و از آن لذت ببرند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید