گیفت کارت
گیفت کارت

بازی Into the Breach هم اکنون در فروشگاه اپیک گیمز رایگان است

۲۸ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۵

اینطور که به نظر می‌رسد اپیک گیمز (Epic Games) قصد تسلیم شدن در زمینه‌ی رایگان کردن بازی‌های درجه یک را ندارد. چرا که بازی فوق‌العاده تحسین‌ شده‌ی Into the Breach هم اکنون برروی فروشگاه اپیک گیمز رایگان است.

در صورتی نمی‌دانید، باید گفت Into the Breach یک بازی استراتژی نوبتی است که تعدادی ربات قدرتمند را در نبرد با بیگانه‌ها، در اختیار شما قرار می‌دهد. نکته‌ی جالب این است که مراحل در Into the Breach، کاملا به صورت تصادفی طراحی می‌شوند و هر دور بازی کردن، تجربه‌ی متفاوتی را رقم خواهد زد. این تنها بازی رایگان اپیک گیمز نیست و این فروشگاه حسابی حس و حال کریسمسی به خود گرفته است. از الان تا ۱۲ روز آینده می‌توانید هر روز وارد فروشگاه اپیک گیمز شوید و یک بازی به صورت رایگان هدیه بگیرید. البته هنوز ماهیت این بازی‌ها مشخص نیست. این بازی‌ها هر روز در ساعت ۱۹:۳۰ به وقت ایران، معرفی خواهند شد.

در کنار این بازی‌های رایگان، فروشگاه اپیک گیمز قصد دارد تا در فصل تعطیلات، جنشواره‌ی تخفیفات گسترده‌ای را نیز برگزار کند. به همین سبب، هم اکنون تعداد زیادی بازی با ۷۵ درصد تخفیف در این فروشگاه موجود هستند. در این بین بازی‌ها مشهوری مانند Red Dead Redemption 2، Borderlands 3، The Outer Worlds و Control با تخفیف حداقل ۲۰ درصد به فروش می‌رسند. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به این صفحه مراجعه کنید. علاوه بر این، شما با یک خرید بالای ۱۴٫۹۹ دلاری می‌توانید یک کوپن ۱۰ دلاری هدیه بگیرید. این جشنواره تا اول ژانویه ۲۰۲۰ (چهارشنبه، ۱۱ دی ۱۳۹۸) ادامه دارد.

به هر حال، قطعا ارائه‌ی روزانه‌ی بازی‌ها رایگان، سیاست بسیار جذابی از سوی اپیک گیمز ر راستای جذب مخاطب است. به خصوص که این بازی‌ها، بازی‌های با کیفیتی مانند Into the Breach باشند. این بازی استراتژی که توسط سازنده‌ی بازی FTL: Faster Than Light ساخته شده است، در سال ۲۰۱۸ برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شد و توانست تحسین بدون حرف و حدیث منتقدان را در بر داشته باشد. این بازی مستقل توانست در وبسایت متاکریتیک امتیاز ۹۰ را به ثبت برساند. پس اگر از هواداران این سبک بازی‌ها هستید، به هیچ عنوان تجربه‌ی آن را از دست ندهید. به خصوص حالا که به صورت رایگان برروی فروشگاه اپیک گیمز در دسترس است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید