آخرین به‌روزرسانی PUBG در سال ۲۰۱۹ امروز منتشر شد

۲۷ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۵

آخرین به‌روزرسانی PUBG در سال ۲۰۱۹ با نام ۵٫۳ که متاسافانه محتوای جالب چندانی هم به بازی اضافه نمی‌کند، امروز برروی سرورهای بازی در رایانه‌های شخصی منتشر شد.

شاید بزرگ‌ترین ویژگی تازه اضافه شده به بازی، سیستم نشان دادن پاشیدن خون جدید باشد. یک سری افکت تازه در این زمینه به بازی اضافه شده‌اند که می‌توانند به بازی‌باز در تشخیص تاثیر ضربه کمک کنند. اولا از این به بعد شلیک کردن به سر یا گردن دشمن، افکت کاملا متفاوتی با شلیک به بقیه‌ی اعضای بدن خواهد داشت. نکته‌ی جالب دیگر این است که در صورتی که خون پاشیده شده این بار اثر ماندگاری برروی دیوار یا زمین به جا می‌گذارند. این مهم باعث افزایش حس و حال خشن PUBG نسبت به مثلا Fortnite خواهد شد. همچنین افکت خون برروی بدن بازیکنان خواهد ماند تا اعضایی که تیر خورده‌اند را مشخص کند.

یک افزودنی مهم دیگر در به‌روزرسانی امروز، اضافه شدن قابلیت بارگذاری تنظیمات بازی‌تان برروی حافظه‌ی ابری است. به این ترتیب می‌توانید با استفاده از فضای ابری، یک نسخه‌ی پشتیبان از فایل‌های خود تهیه کنید. این فایل پشتیبان مستقیما به حساب کاربری شما متصل خواهد بود و در صورت نیاز، هر لحظه برروی رایانه‌های شخصی قابل دسترسی است. تمامی تنظیمات به جز تنظیمات گرافیکی در این فایل پشتیبان ذخیره خواهند شد.

همانطور که پیش از این هم قول داده شده بود، سیستم کلید و صندوق بازی نیز امروز دستخوش تغییراتی شدند. از این به بعد، در صورت خرید صندوق‌ در بازی با استفاده از بتل پوینت، صندوق قفل‌ شده‌ای دریافت نخواهید کرد. به همین دلیل، این به‌روزرسانی نرخ جوایز دریافتی در صورت باز کردن صندوق‌ها نیز در بازی کاهش یافته‌اند. از آن جایی که این آخرین به‌روزرسانی بازی پیش از تعطیلات کریسمس و سال ۲۰۱۹ است، لابی‌های بازی نیز حالا حس و حالی کریسمسی دارند.

به‌روزرسانی ۵٫۳ به زودی برروی کنسول‌ها هم منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید