سازندگان Life is Strange شخصیت‌های جدیدی را در دنباله‌ی احتمالی این بازی معرفی خواهند کرد

۲۷ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۰

فصل اول بازی Life is Strange یکی از عناوین بسیار زیبا و تاثیرگذار در سبک ماجراجویی روایت‌محور بود. در این بازی با شخصیت‌هایی مانند Max و Chloe آشنا و با داستان آن‌ها همراه شدیم. در فصل دوم این مجموعه، داستان و شخصیت‌های کاملا متفاوتی قرار داشتند. حال با توجه به صحبت‌های جدید سازندگان، در صورت تایید شدن ساخت نسخه‌ی بعدی این سری، روند معرفی داستان و شخصیت‌های جدید ادامه خواهد یافت.

اخیرا میشل کوخ (Michel Koch) و جان‌لوک کانو (Jean-Luc Cano) از استودیوی دونتناد (Dontnod)، در مصاحبه با وب‌سایت Gamespot صحبت‌هایی را در خصوص دنباله‌ی احتمالی بازی Life is Strange مطرح کردند. به گفته‌ی آن‌ها، اگر شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) برای ساخت Life is Strange 3 چراغ سبز نشان دهد، تیم سازنده همانند دو فصل قبل، از یک داستان و روایت متفاوت استفاده خواهد کرد.

آقای کانو در این مورد اظهار داشت:

می‌دانید، ما هنوز نمی‌دانیم که باید چه کاری را با دنباله‌ی Life is Strange انجام دهیم، چرا که قسمت آخر از فصل دوم به‌تازگی منتشر شده است. هنوز چیزی را در مورد ماجراجویی بعدی این مجموعه نمی‌دانیم، اما در عین حال ایده‌ها و فکرهایی را در نظر داریم که آن‌ها را بررسی خواهیم کرد. اما در حال حاضر واقعا نمی‌دانیم بازی بعدی ما چه خواهد بود. چیزی که من می‌توانم به شما بگویم این است که داستان Max و Chloe در فصل اول Life is Strange، و همچنین داستان Sean و Daniel در فصل دوم به پایان رسید. با این حال شاید ما روزی آن‌ها را بار دیگر ببینیم.

همچنین میشل کوخ در ادامه گفت:

شما فقط در بخش کوچکی از Life is Strange 2 شخصیت‌های Max و Chloe را می‌بینید. بنابراین اگر بخواهیم برروی نسخه‌ی بعدی Life is Strange کار کنیم، یک جهان مشترک خواهد بود؛ پس این احتمالات وجود دارند. اما مطمئنا به عنوان یک داستان کامل، من فکر می‌کنم که فصل اول و دوم یک شروع و یک پایان مشخص داشتند. ما واقعا می‌خواهیم شخصیت‌ها، مضامین و روش‌های داستان‌گویی جدید را ادامه دهیم.

اخیرا قسمت آخر از بازی Life is Strange 2 منتشر گردیده است. استودیوی دونتناد در حال حاضر برروی دو عنوان Twin Mirror و Tell Me Why کار می‌کند. بازی Life is Strange 2 هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید