اطلاعاتی از بسته‌ی الحاقی بازی Luigi’s Mansion 3 منتشر شد

۲۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۰

Luigi’s Mansion 3 مدتی است که در دسترس بازی‌بازان و کاربران قرار گرفته و تا به الان، توجه بسیاری را به سوی خود جلب کرده است. استودیوی سازنده نیز در پشتیبانی از این عنوان خود کم نذاشته و حال به تازگی، از محتویات بسته‌ی الحاقی که چند وقت دیگر منتشر می‌شود رونمایی کرده است.

بازی Luigi’s Mansion 3 توسط استودیو نکست لول گیمز (Next Level Games) و شرکت نینتندو (Nintendo) به دست کاربران رسید و در طی این مدت، موفقیت‌های خوبی را برای سازندگان خود به ارمغان آورده است. این اثر با دریافت نمرات و نقدهای بسیار مناسب از منتقدان، توانسته به یکی از پرطرفدارترین و جدیدترین بازی‌های کنسول نینتندو سوییچ تبدیل شود. در جریان این بازی، شما کنترل شخصیت محبوب لوییجی را در دست خواهید داشت و داستان و گیم‌پلی آن در یک هتل تاریک و ترسناک دنبال می‌شود که در این مکان، دشمنان متفاوتی از جمله ارواح در میان راه شما وجود دارند. از سویی دیگر، به لطف وجود گیم‌پلی هیجان انگیز و خاص آن، شاهد وجود معماهای مختلفی خواهیم بود که هریک می‌توانند کاربر را به چالش بکشند. از دیگر ماموریت‌های هیجان انگیز این بازی، می‌توان به نجات دادن دوستان شخصیت لوییجی اشاره کرد که هریک در این هتل با مشکلاتی مواجه شده‌اند.

حال در جریان جدیدترین اخبار منتشر شده، به تازگی سازندگان این بازی از محتویات و آیتم‌های موجود در بسته‌های الحاقی Luigi’s Mansion 3 که به‌زودی در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت، رونمایی کرده‌اند. طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده، این بسته‌ی الحاقی از دو بخش تشکیل شده که هر یک از آنان، از سه نوع پوشش مختلف و جذاب به همراه سه مینی‌گیم ScreamPark به وجود آمده‌اند. اولین قسمت از بسته‌ی الحاقی مذکور از پوشش‌های Mummy ،Disco و Knight تشکیل شده که در کنار آن‌ها، تم‌های مختلفی برای فضای بازی و روح‌های سرگردان در نظر گرفته شده است. این بخش در تاریخ پنجشنبه ۱۱ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹ (۳۰ آوریل ۲۰۲۰ میلادی) در دسترس کاربران و علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

این درحالی است که قسمت دوم از بسته‌ی الحاقی یاد شده، جمعه ۱۰ مرداد ماه سال ۱۳۹۹ (۳۱ جولای ۲۰۲۰ میلادی) منتشر خواهد شد و لازم به ذکر است که استودیوی سازنده تا به الان، اطلاعاتی از محتویات این بخش ارائه نکرده است. اما از آنجا که تا تاریخ اعلام شده زمان زیادی در اختیار داریم، استودیوی سازنده این فرصت را خواهد داشت تا در آینده‌ای نه چندان دور از محتویات و آیتم‌های موجود در بخش دوم بسته‌ی الحاقی بازی Luigi’s Mansion 3 رونمایی کند.

بازی پرطرفدار Luigi’s Mansion 3 در حال حاضر به صورت انحصاری برروی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید نقدها و نمرات این بازی را از این نشانی مشاهده کنید. همچنین علاقه‌مندان می‌توانند اخبار و اطلاعات مرتبط با این بازی را از طریق این صفحه‌ی وب‌سایت گیمفا، مطالعه و یا دنبال کنند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید