گیفت کارت
گیفت کارت

بازی Darwin Project سال آینده منتشر خواهد شد

۲۶ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۰

تیم سازنده‌ی بازی Darwin Project که در گذشته به معرفی این عنوان پرداخته بود، امروز اطلاعات جدیدی از انتشار آن را در دسترس قرار داد. همچنین برای آشنایی بیشتر بازی‌بازان، تریلر جدیدی از این بازی عرضه شده است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

بسیاری از بازی‌بازان با سبک بتل رویال آشنایی دارند و به تجربه‌ی عناوین مختلف در این زمینه پرداخته‌اند. Darwin Project نیز یکی از همین بازی‌ها است که در گذشته به صورت دسترسی زود هنگام برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شده بود و توجه عده‌ی زیادی را جلب کرد. اتفاقات این بازی در کانادا رخ می‌دهد و شما باید با انتخاب چالش‌های جذاب، تجهیزات مورد نیاز را برگزیده و به نبرد با دیگران بروید. در پایان شخصی پیروز است که بتواند برای بقا جنگیده و سایر بازی‌بازان را از بین ببرد. اگر از دوست‌داران بتل رویال هستید، Darwin Project را هرگز از دست ندهید.

طبق اعلام سازندگان، Darwin Project در ماه ژانویه سال آینده به دست دارندگان پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان خواهد رسید. بنابراین دیگر چیزی تا عرضه‌ی این بازی مهیج باقی نمانده است. در پایان می‌توانید ویدئوی جدید این بازی را تماشا و دریافت کنید تا با بخش‌ها و شخصیت‌های مختلف آن آشنا شوید.

دریافت با کیفیت ۴۸۰P

دریافت با کیفیت ۷۲۰P

دریافت با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید