حالت Horde Mode به بازی World War Z اضافه شد

۲۶ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰

اگر به دنبال بازی‌های سبک زامبی و کشت و کشتار هستید، بی‌شک World War Z یکی از بهترین گزینه‌های شما خواهد بود که استودیوی سازنده این عنوان یعنی سیبر اینتراکتیو (Saber Interactive) هر چند وقت یکبار، به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی متنوعی را برای این عنوان منتشر می‌کند. در همین راستا، به تازگی به‌روزرسانی نوینی برای World War Z در دسترس قرار گرفته که یکی از حالت‌های پردرخواست از سوی بازی‌بازان را به بازی اضافه می‌کند.

World War Z از سری بازی‌های زامبی محور و مهیج است که مدتی است برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار گرفته است. پس از عرضه‌ی رسمی این بازی و پس از گذشت مدتی کوتاه، شاهد استقبال بی‌نظیری از بازی از سوی بازی‌بازان بودیم چرا که بیش از یک میلیون نسخه از این عنوان در اولین هفته‌ی پس از انتشار به فروش رفت. اگر شما هم از علاقه‌مندان به عناوین به این سبک هستید، World War Z را هرگز از دست ندهید.

اگر بازی World War Z را تجربه کرده باشید قطعا متوجه شده‌اید که این بازی با دیگر عناوین زامبی محور تفاوت دارد. به نوعی می‌توان گفت که زامبی‌ها در این نسخه، دیگر آرام نیستند و بلکه با خشم و جنونی وصف ناپذیر، کارهایی را انجام می‌دهند که یک انسان عادی فکر آن هم نمی‌کند. حال به تازگی به‌روزرسانی جدیدی منتشر شده که حالت نوینی تحت عنوان Horde Mode را به بازی اضافه می‌کند و این ناآرامی را افزایش می‌دهد.

این حالت که طرفداران و هواداران پر و پا قرص خود را دارد، توانایی و مهارت‌های شما را در برابر موجی از زامبی‌های دیوانه می‌سنجد و تنها راه پیروزی شما، استفاده از منابعی است که در سراسر نقشه پخش شده‌اند. شما می‌توانید امتیازهای خود را در بخش Horde Mode خرج کنید. طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده، استودیوی سازنده اعلام کرده است که بازی‌بازان می‌توانند با امتیازهای دریافتی خود، سلاح‌ها، وسایل پزشکی برای بهبود و دیگر آیتم‌های خود را ارتقا داده و شانس بقایشان را افزایش دهند. شما می‌توانند با ماموریت‌های فرعی بازی، امتیازهای بیشتر و اضافه‌تری را اذان خود کنید.

تا اینجای کار بسیاری از بازی‌بازان بابت این به‌روزرسانی شگفت‌زده شده‌اند اما باید بگوییم که ماجرا اینجا تمام نمی‌شود. طبق اخبار و گزارش‌های در دسترس قرار گرفته شده، نوع جدیدی از زامبی‌ها تحت عنوان Bomber به بازی World War Z اضافه می‌شوند. این نوع جدید از زامبی‌ها، بمبی خطرناک را به سینه‌ی خود چسبانده‌اند، پس شما باید در سریع‌ترین زمان ممکن دست و پای آن‌ها را از کار بیندازید چراکه اگر به شما نزدیک شوند، با منفجر کردن خود به شما آسیب بزرگی خواهند رساند.

بازی World War Z در حال حاضر برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس بازی‌بازان قرار دارد. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید نقد و بررسی این بازی تحت عنوان آشفتگی زامبی‌ها | نقد و بررسی بازی World War Zبه قلم محمد آریا مقدم را در وب‌سایت گیمفا مطالعه کنید. در ابتدای عرضه انتقادات زیادی بر بازی World War Z وارد شد و بسیاری بر این باور بودند که این عنوان شکست خواهد خورد. اما می‌بینیم که سازندگان با اضافه کردن بخش‌ها و آیتم‌های جدید به این بازی، همچنان طرفداران زیادی را برای خود دست و پا کرده‌اند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید