تریلری در مورد محتوای Rise of Skywalker بازی Star Wars: Battlefront 2 منتشر شد

۲۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۰

از آن‌جایی که در حال نزدیک شدن به عرضه‌ی جدیدترین فیلم از سری Star Wars هستیم، استودیو دایس (DICE) اعلام کرده بود به مناسبت انتشار این فیلم، بازی Star Wars: Battlefront 2  محتویات تازه مربوط به فیلم Star Wars Rise of Skywalker را دریافت خواهد کرد. در همین راستا، به تازگی تریلری در این‌باره منتشر شده و توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است.

عنوان Star Wars Jedi: Fallen Order اولین بازی تک نفره از مجموعه‌ی Star Wars شناخته می‌شود که تا به الان توجه افراد زیادی را جلب کرده است. این بازی عنوانی در سبک اکشن ماجراجویی سوم شخص است که داستان یک Jedi به نام کال (Cal) را روایت می‌کند.

همانطور که انتظار می‌رفت، قرار است به مناسبت اکران فیلم Star Wars Rise of Skywalker، جدیدترین فیلم از سری فیلم‌های Star Wars، دایس محتوای تازه‌ای مربوط به این فیلم برای بازی Star Wars: Battlefront 2 منتشر کند. این محتوا که شامل چند قهرمان و لباس جدید است، مستقیما از فیلم به بازی اضافه خواهد شد. انتشار این محتویات از امروز آغاز شده‌اند. استودیوی سازنده نیز به همین مناسبت، تریلر جدیدی را در دسترس قرار داده که دید کلی از محتویات را به بازی‌باز نشان می‌دهد.

اول از همه، بازی‌بازان نقشه‌ی جزیره‌ی استوایی مشاهده شده در تریلرهای فیلم را دریافت خواهند کرد. این نقشه در حالت co-op موجود خواهد بود و شما می‌توانید در دو گروه Resistance یا First Order به بازی بپردازید. نقشه‌های دیگری از سه‌گانه‌ی دیزنی یعنی Takodana، Jakku و Starkiller نیز به این حالت اضافه خواهند شد. همینطور می‌توانید انتظار چهار نوع Trooper جدید با نام‌های First Order Sith Trooper و First Order Jet Trooper برای تیم First Order و Gunner و Spy برای Resistance را داشته باشید.

در همین راستا، تریلر جدیدی که در دسترس قرار گرفته، فضا و محیط‌های بازی را به نمایش می‌گذارد و در صورتی که علاقه‌مند هستید، می‌توانید با مراجعه به قسمت پایین صفحه، تریلر مذکور را با کیفیت‌های مختلف دریافت و مشاهده کنید. بازی Star Wars Jedi: Fallen Order هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. اگر قصد خرید این بازی را دارید، توصیه می‌کنیم هایلایت اختصاصی گیمفا از این عنوان را تماشا کنید تا بیشتر با نکات مهم پیش از خرید بازی آشنا شوید.

در نهایت نیز اگر جزو طرفداران پر و پا قرص جنگ‌های ستارگان هستید و بازی Star Wars: Battlefront 2 یکی از علاقه‌مندی‌های شما شناخته می‌شود، می‌تواند نقد و بررسی انجام شده تحت عنوان «وقتی شایدها به باید‌ها تبدیل می‌شوند… | نقد و بررسی بازی Star Wars Battlefrount II» را از طریق این صفحه‌ی وب‌سایت مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید