قابلیت ساخت موسیقی به بازی No Man’s Sky اضافه شد

۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۵

سازندگان بازی No Man’s Sky هر چند وقت یک بار با انتشار به‌روزرسانی‌های مختلف، به تازگی و جذابیت بازی کمک می‌کنند. به وسیله‌ی به‌روزرسانی که اخیرا برای بازی منتشر شده به نظر می‌رسد که بازی‌بازان قادر خواهند بود تا در این بازی، موسیقی و آهنگ تولید کنند.

No Man’s Sky از سری عناوین به سبک ماجراجویی و اکشن است که هم‌اکنون برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است. پس از انتشار این عنوان منحصر به فرد و خاص سازندگان، بازی را به حال خود رها نکرده و به پشتیبانی از آن پرداختند که البته تا حد زیادی هم موفق عمل کرده‌اند. تا الان چندین به‌روزرسانی بزرگ و اساسی برای این بازی منتشر شده که تغییرات زیادی را در بخش‌های مهم آن اعمال کرده‌اند و هر بار تجربه کاربران را نسبت به گذشته، کامل‌تر خواهند کرد. یکی از این به‌روزرسانی‌هایی که اخیرا منتشر شده است قابلیتی را به بازی‌بازان می‌دهد تا موسیقی مورد علاقه‌ی خود را در بازی بسازند.

طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده، این بهینه‌ساز جدید، وسیله‌ی نوینی تحت عنوان ByteBeat را به بازی اضافه کرده است که شما را قادر می‌سازد تا موسیقی و آهنگ‌های مختلف را به پایه‌ی بازی اضافه کنید. در همین راستا، بیت‌های مختلفی در دسترس بازی‌بازان قرار دارند که شما می‌توانید آن‌ها را با آیتم‌های متنوعی هماهنگ کنید. برای مثال شما می‌توانید با تنظیم موسیقی و بیت‌های خود، خاموش و روشن شدن چراغ‌ها را با بیت‌ها هماهنگ کنید و این موضوع بسیار جذاب شناخته می‌شود.

استودیوی سازنده اعلام کرده که در کنار وسیله‌ی ByteBeat، بسیاری از باگ‌های بازی نیز به واسطه‌ی این به‌روزرسانی جدید برطرف می‌شوند. پس اگر شما نیز جزو آن دسته از افرادی هستید که به این آیتم جدید خلق شده علاقه‌مند شده‌اید، می‌توانید این بهینه‌ساز را با حجم معادل ۶٫۳ گیگابایت دریافت کنید. بازی No Man’s Sky هم‌اکنون برای کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است.

همچنین می‌توانید نقد و بررسی این عنوان را با قلم دانیال دهقانی و با عنوان در میان ستارگان | نقد و بررسی بازی No Man’s Sky در این صفحه‌ی وبسایت گیمفا مطالعه کنید. همچنین لازم به ذکر است که مقاله‌ی بررسی نسخه‌ی اکس باکس وان این بازی تحت عنوان «طلوع دوباره | نقد و بررسی بازی No Man’s Sky (نسخه Xbox One)» از طریق این نشانی قابل دسترسی است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید