اطلاعات تازه‌ای در مورد بازی بعدی سازنده‌ی PUBG منتشر شد

۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۵

بازی تازه‌ی PlayerUnknown، سازنده‌ی بسیار موفق بازی PUBG، یک شوتر نیست و دنباله‌ی PUBG نیز نخواهد بود. با این حال، تیم سازنده‌ ادعاهای جالبی در مورد بازی کرده است که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم.

آقای برندن گرین (Brendan Greene) ملقب به PlayerUnknown که بنیان‌گذار بازی موفق PUBG است، در مراسم The Game Awards 2019 دست به معرفی بازی جدیدش زد. این بازی Prologue نام دارد و در The Game Awards یک تیزر بسیار کوتاه و رمزآلود از آن منتشر شد. این طور که به نظر می‌رسد، خود توسعه‌دهنده‌های بازی هم هنوز از ماهیت آن خبر ندارند! با این حال خود گرین در مصاحبه‌ای با مجله‌ی فوربز (Forbes)، اذعان داشت که این بازی دنباله‌ی PUBG نیست و اصلا قرار نیست که یک شوتر باشد. گرین در این باره گفت:

ما استودیو را برپا کردیم و تصمیم گرفتیم که می‌خواهیم با تکنولوژی‌های جدید دست به آزمایش بزنیم. حالا ما داریم در مسیر ساخت تکنولوژی‌های جدید قدم برمی‌داریم و Prologue قدم اول ما به طرف دنیایی تازه است. من می‌خواستم فرصت این را داشته باشم تا چیزی جدید در مقیاس جهانی را به دنیا عرضه کنم.

شرکت PUBG Corp که امسال در آمستردام هلند تاسیس شد، تیمی ۲۵ نفره است و قرار است آقای گرین را در این مسیر همراهی کند. این تیم در حال حاضر به دنبال دستیابی به تکنولوژی مورد نظرشان برای این بازی جدید است. با اینکه آقای گرین چندان علاقه‌ای به افشا کردن اطلاعات بیشتر نسبت به این بازی نداشت، اما گفت که Prologue یک بازی با مقایس بزرگ است که بازی‌باز را مدام به سمت چالش‌های بیشتر و بهتر شدن سوق می‌دهد. گرین در این مورد گفت:

یکی از رویاهایم این است که دنیاهایی با مقایس شگفت‌انگیز خلق کنم. صدها کیلومتر در صدها کیلومتر و با هزاران شخصیت. این‌ها مشکلات عظیمی هستند که من باید حل کنم.

با اینکه این پروژه هنوز در مراحل ابتدایی قرار دارد، گرین می‌خواهد Prologue تبدیل به اثری شود که تاثیرش مدت‌ها با بازی‌باز می‌ماند:

من رویایی‌های بزرگی در مورد چیزهایی که می‌خواهم به دست بیاورم دارم، اما هنوز آمادگی به دست آوردن‌شان را ندارم. به تکنولوژی جدیدتری نیاز است. بسیاری دیگر از خالقان بازی در یک جعبه زندانی هستند، اما به من گفته‌اند که برو و هرچه می‌خواهی بساز، ما از تو حمایت می‌کنیم. مسئولیت بزرگی بر گردن من است و واقعا نمی‌خواهم که کار را خراب کنم، اما این موقعیت‌ها یک بار در زندگی پیش می‌آیند و نمی‌خواهم فرصت عرضه‌ی یک آی‌پی جهانی را از دست بدهم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید