بازی Ghost of Tsushima بزرگ‌ترین ساخته‌ی استودیوی ساکر پانچ خواهد بود

۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۵

تا فرا رسیدن زمان انتشار کنسول نسل جدید شرکت سونی، مدت نسبتا زیادی باقی مانده است. تا پیش از این که این کنسول نسل بعدی وارد بازار شود، تعدادی بازی انحصاری جدید برای کنسول نسل فعلی سونی؛ یعنی پلی استیشن ۴ منتشر خواهند شد. یکی از این بازی‌ها که بسیاری از دارندگان پلی‌استیشن ۴، انتظار آن را می‌کشند؛ بازی انحصاری Ghost of Tsushima می‌باشد.

اخیرا و در طی مراسم The Game Awards 2019، شرکت سونی یک تریلر جذاب از گوست آو سوشیما منتشر کرد. این تریلر صحنه‌هایی از گیم‌پلی بازی را شامل می‌شد و باری دیگر، زیبایی بصری این بازی را به رخ همگان کشید. از این آدرس می‌توانید تریلر مذکور را مشاهده فرمایید. همچنین چندی پیش تصاویر جدیدی از این بازی منتشر شد که می‌توانید آن‌ها را از اینجا مشاهده نمایید.

به تازگی، مدیر روابط عمومی استودیوی ساکر پانچ (Sucker Punch)، آقای اندرو گلدفارب (Andrew Goldfarb) در مصاحبه‌ای با وبلاگ پلی‌استیشن در رابطه با Ghost of Tsushima سخن گفت. طبق سخنان آقای گلدفارب، این عنوان را می‌توان “با اختلاف” بزرگ‌ترین بازی ساخته شده در تاریخ استودیوی ساکر پانچ دانست. برای استودیویی که ساخت ۳ نسخه از سری بازی های infamous را در کارنامه دارد، ادعای مذکور، ادعای کوچکی نیست.

آقای گلدفارب می‌گوید:

Ghost of Tsushima عظیم است؛ با اختلاف بزرگ‌ترین عنوانی است که استودیوی ساکر پانچ تا به حال آن را توسعه داده است. تریلر جدیدی که منتشر کردیم، چشمه‌ای از دنیای پویا و متنوع بازی را که شما به جست‌وجو در آن خواهید پرداخت، به رخ می‌کشد. چیزی که نشان دادیم فقط یک بخش کوچک از این عظمت است.

آقای گلدفارب در رابطه با گیم‌پلی بازی نیز نکات جالبی را بیان کرد. طبق سخنان او، اگرچه شما بازی را با شخصیت جین (Jin) و به عنوان یک سامورایی آغاز خواهید کرد، اما قابلیت ارتقای این شخصیت در بازی وجود خواهد داشت.

او افزود:

اگرچه جین بازی را به عنوان یک شخصیت سامورایی شروع خواهد کرد، اما در ادامه مهارت‌ها و تکنیک‌هایی را کسب خواهد کرد که به وضوح برای یک سامورایی نیستند. شما در این تریلر بخشی از این مهارت ها را به عینه دیدید. در ماه‌های پیش رو، ما اطلاعات بیشتری در رابطه با جین، خطرات پیش روی او، متحدانش در طی این مسیر پرخطر و کارهایی که باید برای تبدیل شدن به یک مبارز انجام دهد را فاش خواهیم کرد.

بازی Ghost of Tsushima در تابستان سال ۲۰۲۰ میلادی به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید