اطلاعات تازه‌ای در مورد Surgeon Simulator 2 منتشر شد

۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۵

پس از معرفی Surgeon Simulator 2 در مراسم The Game Awards 2019، حال باسا استودیو (Bossa Studios)، توسعه‌دهنده و ناشر این بازی، اطلاعات تازه‌ای در مورد آن منتشر کرده است.

Surgeon Simulator اول یکی از عجیب‌ترین، تاریک‌ترین و بامزه‌ترین بازی‌های دنیای بازی‌های ویدئویی بود که از خلاقیت یک بازی‌ساز چشمه می‌گرفت. حال با توجه به موفقیت نسخه‌‌ی اول، استودیو سازنده یعنی باسا استودیوز، دست به معرفی نسخه‌ی دوم زده است. این طور که به نظر می‌رسد، این نسخه قرار است شامل یک بخش کوآپ (Co-op) چهار نفره باشد. با اینکه هنوز ویدئویی از گیم‌پلی درون بازی منتشر نشده است، باسا استودیو در مورد بازی گفته است:

Surgeon Simulator در سال ۲۰۲۰ عرضه خواهد شد و قرار است یک دنباله‌ی پرانرژی نسبت به نسخه‌ی اول باشد و دیوانه‌وار بودن بازی اول را به مرحله‌ی تازه‌ای برساند. همچنین باید بگویم که چندین سورپرایز در این بازی وجود خواهند داشت. البته جراحی هنوز هم هسته‌ی اصلی Surgeon Simulator 2 خواهد بود، اما همانطور که در تریلر منتشر شده شاهد بودیم، بازی سعی دارد تجربه‌ای واقعی از جراحی کوآپ را به بازی‌باز معرفی کند.

هنوز مشخص نشده است که این بازی برروی چه پلتفرم‌هایی عرضه خواهد شد. البته نسخه‌ی اول که در سال ۲۰۱۳ منتشر شد، برروی پلی‌استیشن ۴، رایانه‌های شخصی، نینتندو سوئیچ و موبایل موجود است. می‌توانید تریلر معرفی Surgeon Simulator 2 را اینجا مشاهده کنید. این طور که به نظر می‌رسد بازی قرار است از ابزارها و شیوه‌های تازه‌‌ی جراحی نیز بهره ببرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید