تاریخ انتشار Granblue Fantasy Relink نزدیک به عرضه‌ی بازی مشخص خواهد شد

۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰

براساس صحبت‌های استودیوی سای‌گیمز (Cygames)، به نظر می‌رسد این تیم بازی‌سازی ژاپنی از هم‌اکنون تاریخ انتشار بازی جدید خود یعنی Granblue Fantasy Relink را مشخص کرده است ولی آن‌ها تا اخرین لحظه‌ی ممکن از اعلام این تاریخ خودداری خواهند کرد.

استودیوی سای‌گیمز در جریان روز گذشته و امروز مراسم Granblue Fantasy Festival را با حضور بسیاری از هواداران برگزار کرد. این مراسم سالانه و بسیار بزرگ، میزبان بازی‌بازان و هواداران سری Granblue Fantasy است. کارگردان جدیدترین نسخه از این سری در جریان این مراسم برروی صحنه رفت و اطلاعات جدیدی از بازی Granblue Fantasy Relink را در اختیار هواداران قرار داد که مهم‌ترین این اطلاعات به تاریخ انتشار بازی مربوط می‌شد.

همان‌طور که احتمالا اطلاع دارید، بازی Granblue Fantasy Relink در ابتدا یک پروژه‌ی مشترک بین استودیوی استودیوی سای‌گیمز و استودیوی پلاتینوم گیمز (Fukuhara) بود ولی استودیوی پلاتینوم گیمز مدتی پیش از این پروژه به صورت کامل خارج شد. به گفته‌ی کارگردان بازی، استودیوی سای‌گیمز از زمان خروج پلاتینوم گیمز از این پروژه تمرکز خود را برروی ارتقا موتور بازی‌سازی استفاده شده در ساخت Granblue Fantasy Relink گذشته و هنوز برنامه‌های زیادی برای بهبود کیفیت این موتور بازی‌سازی دارد. با توجه به این موضوع، نسخه‌ی نهایی بازی قرار است کیفیت بسیار بالاتری نسبت به تریلرهایی که پیش از این منتشر شده بودند، داشته باشد.

علاوه بر این، به نظر می‌رسد استودیوی سای‌گیمز تاریخ انتشار بازی Granblue Fantasy Relink را نیز مشخص کرده است. با این حال، تیم سازنده تنها پس از تکمیل روند ساخت بازی و مدتی کوتاه پیش از فرا رسیدن زمان انتشار، این تاریخ را به صورت رسمی اعلام خواهد کرد. با توجه به این تصمیم، بازی پس از مشخص شدن تاریخ انتشار با تاخیر روبه‌رو نخواهد شد و بازی‌بازان می‌توانند مدتی کوتاه پس از مشخص شدن تاریخ انتشار، از تجربه‌ی بازی لذت ببرند.

آقای فوکاهار (Fukuhara) به عنوان کارگردان بازی Granblue Fantasy Relink به هوادارانی که نسبت به توانایی استودیوی سای‌گیمز در ساخت عناوین اکشن شک دارند اطمینان داد که دلیلی برای نگرانی وجود نخواهد داشت. ایشان تاکید کردند که روند ساخت بازی در حال حاضر بدون هیچ مشکلی پیش می‌رود.

با توجه به این که بازی Granblue Fantasy Versus در ماه فوریه‌ی سال ۲۰۲۰ میلادی منتشر می‌شود، احتمالا باید مدتی پس از انتشار این بازی برای تجربه‌ی Granblue Fantasy Relink منتظر بمانیم. بازی Granblue Fantasy Relink در زمانی نامشخص به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Vagabond گفت:

  این Cygames همزمان رو چندتا بازی داره کار میکنه؟ Neutral
  Granblue fantasy relink,granblue fantasy versus و Project Awakening
  اینا تا چند سال پیش فقط برای موبایل بازی میساختند چی شدش یهو سه تا پروژه AAA کنسولی به دست گرفتند؟
  البته این Granblue Fantasy Relink رو داشتند با پلاتینیوم گیمز میساختند که پارسال پلاتینیوم یهو کنار کشید از فرآیند ساخت بازی! امیدورام موفق بشه بازی هاشون مخصوصا Project Awakening اما بنظرم لقمه بزرگتر از دهنشون برداشتن واسه همین همش بازیهاشون رو تاخیر میزنند

  0
  0
 • vergil2max گفت:

  خیلی وقت بود خبری ازش نبود
  خوب که اینقدر بفکر گیم پلی و گرافیکن ولی اگه پلاتینوم گیمز جدا نمیشد خیال همه از گیم پلی راحتتر بود.کاش یه خبری هم از بازی دیگه شون project awakening میدادن.در کل اقای کوهپیما ممنونم بابت این خبر

  0
  0