آبسیدین انتشار بسته الحاقی داستانی برای عنوان The Outer Worlds را تایید کرد

۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۵

استودیوی آبسیدین (Obsidian) در یک پست جدید در فروم خود، ضمن تشکر از حامیانشان، بی سر و صدا تایید کردند که در سال ۲۰۲۰ یک بسته الحاقی داستانی برای The Outer Worlds منتشر خواهند کرد. در واقع، پست بیشتر به تشکر از کسانی که در مراسم The Game Awards به عنوان The Outer Worlds رای داده بودند، اختصاص داشت اما در پایان پست، به سادگی اخبار بزرگی را گنجاندند.

ماجراجویی هنوز تمام نشده است. ما خوشحالیم که اعلام کنیم، در سال آینده برنامه داریم داستان بازی را با انتشار بسته الحاقی گسترش دهیم!

البته وقتی یک عنوان موفقیت‌هایی به اندازه‌ی The Outer Worlds کسب می‌کند، انتشار بسته الحاقی تقریبا برای آن حتمی است. اما با این وجود، داستان ‌‌The Outer Worlds به نظر کامل می‌رسید و این چیزی است که در بازی‌های امروزی، که بیش‌تر به صورت خدمات زنده در آمده‌اند، به ندرت دیده می‌شود. با توجه به این نکته، آبسیدین فرصت این را دارد که به جای به پایان رساندن داستان، یک داستان جدید روایت کند.

باید توجه داشت که فقط با یک جمله در انتهای یک پست فرومی نمی‌توان اطلاعات زیادی به دست آورد. ممکن است بسته الحاقی یک عضو دیگر به خدمه‌ی بازیکن اضافه کند؟ یا شاید یک داستان کوتاه در مورد یک خدمه‌ی کاملا جدید است؟ آبسیدین با جهان بزرگی که خلق کرده است، گزینه‌های زیادی برای بسته الحاقی خود در دست دارد.

The Outer Worlds هم‌اکنون روی رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس است و در اوایل سال آینده برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. شما می‌توانید نقد و بررسی این عنوان شگفت انگیز را با نام جهانی از جنس دیگر | نقد و بررسی بازی The Outer Worlds به قلم آریا مقدم مطالعه نمایید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید