بسته‌ الحاقی Empyrean برای بازی Warframe منتشر شد

۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰

استودیو دیجیتال اکستریمز (Digital Extremes) بسته الحاقی عظیم Empyrean را برای بازی رایگان Warframe منتشر کرده است. بزرگترین ویژگی این بسته الحاقی، اضافه شدن بخش کوآپ (Co-Op) چهارنفره به بازی است.

پیش از هر چیزی باید گفت که دارندگان کنسول‌های اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ می‌توانند اکنون به ماموریت Rising Tide دسترسی داشته باشند، اما در مورد بسته الحاقی بزرگ Empyrean باید گفت که این بسته الحاقی، سیاره‌های زمین، زحل و سیاره‌ی تخیلی ویل پروکسیما (Veil Proxima) نیز به بازی اضافه شده‌اند که بازی‌بازان می‌توانند در آن به نبرد با سفینه‌های بپردازند.

با نزدیک شدن به رویداد New War، بازی‌بازهای قدیمی و آن‌هایی که تازی وارد Warframe شده‌اند، باید در یک بخش کوآپ تنگاتنگ که نیاز به همکاری زیادی دارد، به بازی بپردازند. چه سلاخی کردن گله‌ای از دشمنان باشد چه شلیک شدن به سمت سفینه‌ی دشمن جهت تخسیر یا نابودی آن، بازی‌بازان باید از سلاح‌های تهاجمی تازه‌ی بازی برای رسیدن به پیروزی استفاده کنند. البته برای موفقیت، تیم ریل‌جک (Railjack) علاوه بر حمله، نیاز به نیروی تدافعی قوی نیز دارد. سفینه‌ی ریل‌جک آسیب می‌بیند و به منابع جهت ساخت مهمات نیاز دارد و بازی‌بازان باید علاوه بر تعمیر کشتی، مراقب تخسیر شدن آن توسط دشمنان نیز باشند. در ادامه، نگاهی دقیق‌تر به محتوای این بسته الحاقی خواهیم داشت:

  • به ریل‌جک خوش‌ آمدید: بسته الحاقی Empyrean کشتی فضایی ریل‌جک را در اختیار بازی‌بازان خواهد گذاشت. این سفینه‌ی فوق‌العاده قوی قابل ارتقا قابل شخصی‌سازی است و همچنین مرکز تمامی ماموریت‌های فضایی، نبردها و سفرهای سینمایی Empyrean، در این کشتی قرار دارد.
  • این بخش از بازی Warframe به عنوان تجربه‌ای کوآپ با تاکید زیاد برروی همکاری طراحی شده است. البته بازی‌بازان تک‌نفره همچنان می‌توانند از Empyrean لذت ببرند، اما درجه‌ی سختی و سیستم ارتقای بازی حول سیستم کوآپ است. برنامه داریم تا در سال ۲۰۲۰، بخش‌ تک‌نفره‌ی Empyrean را ارتقا دهیم.
  • حالت پرواز آزاد (Free Flight) در ریل‌جک وجود دارد.
  • ریل‌جک ویژگی‌های تهاجمی مختلفی برای مقابله با حملات دشمن دارد. بازی‌بازان می‌توانند با ارتقای کشتی به قابلیت‌های جالبی همچون نامرئی کردن کشتی و ایجاد سیاه‌چاله دست یابند.
  • ورای ریل‌جک، بازی‌بازان در نبرد تن به تن هنگام تسخیر کشتی‌ها هم قابلیت‌های زیادی دارند. آن‌ها می‌توانند با استفاده از توپ‌های Archwing خود را به زمین نبرد شلیک کنند یا کشتی‌های کوچک‌تر را با همین توپ کاملا نابود کنند. کلاس Tenno می‌تواند با استفاده از نقشه‌ی تاکتیک‌ها، از قابلیت‌های Warframe در هرجا که لازم باشد استفاده کنند. همچنین می‌توانند از نقطه‌ای به نقطه‌ی دیگر تله‌پورت شوند.

از بخش‌های شخصی و ظاهری ساده‌ای مانند انتخاب نام، رنگ و پرچم ریل‌جک گرفته تا ساخت سلاح‌ها زره‌ها، سیستم ارتقای Empyrean عمیق و کاربردی است. در ادامه جزئیات آن را بررسی می‌کنیم:

  • با وجود سیستم جدید «شایستگی» در بازی، بازی‌بازان یک سیستم ارتقای قابل اعتماد با المان‌های نقش‌آفرینی را تجربه می‌کنند. با تمام کردن ماموریت‌ها و گرفتن امتیازات «شایستگی»، Tenno می‌تواند مهارت‌های مدنظر خود را بسازد.
  • قدرت‌های کشتی فضایی درست مانند توانایی‌های Warframe، قابل ارتقا هستند و در دسته‌های نبرد، داخلی و تاکتیکی جای می‌گیرند.
  • ساخت ریل‌جک می‌تواند با استفاده از منابع به دست آمده‌ی رایگان در خود بازی یا منابع پولی خریداری شده در فروشگاه Warframe انجام شود.

برای اطلاعات بیشتر در این زمینه، می‌توانید به وبسایت بازی مراجعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید