به‌روزرسانی Moonshiner بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شد

۲۲ آذر ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۰

در تازه‌ترین به‌روزرسانی بازی Red Dead Redemption 2 که مربوط به بخش Red Dead Online است، با تبدیل شدن به یک فروشنده‌ی Moonshine در بازار سیاه، می‌توانید دست پول‌سازی بزنید.

حالا در غرب وحشی ساخته‌ی راکستار، می‌توانید علاوه بر یک دلال، جایزه‌بگیر و کلکسیونر، می‌توانید با یک پخش‌کننده‌ی غیرقانونی نوشیدنی‌های الکلی همراه بشوید و با فروش Moonshine به صورت زیرزمینی و در بازار سیاه، پول خوبی به جیب بزنید. البته برای دستیابی به این محتوا، باید در بازی یک دلال با درجه‌ی ۵ باشید یا اینکه یک ماموریت فروش و دلالی را به پایان برسانید. سپس می‌توانید با رفتن به محل Emerald Ranch در بازی، دستورالعمل‌های لازم جهت آغاز این تجارت را اجرا کنید. سپس به شما یک ملک تعلق می‌گیرد که در آن علاوه بر یک تجارت قانونی، در زیرزمین دست به فروش غیرقانونی Moonshine می‌زنید. همچنین می‌توانید ارتقاهای لازم را در این محل اجرایی کنید و فروش خود را بیشتر کنید. در کنار این شغل جدید، همچنین می‌توانید به یک سری لوازم ظاهری، چند ارتقای تازه‌ برای وسایلتان و چند اسلحه‌ی جدید دسترسی پیدا کنید.

بخش Outlaw Pass نیز با ۱۰۰ رتبه‌ی تازه، جوایز جدید و لوازم تازه، به بازی بازگشته است. همچنین چندین پیشنهاد و هدیه‌ در دسترس شما قرار خواهد کرد. در منوی توقف بازی، می‌توانید با باز کردن برگه‌ی مزایا (Benefits)، مجموعه‌ای از کلکسیون‌ها، هدایا، تخفیف‌ها و ارتقاها را مشاهده کنید که می‌توانند به درد بخش‌های مختلفی بخورند. هدایای بازی مواردی مانند شمش‌های طلا، بازیابی منابع معامله یا تجارت و آیتم‌هایی مانند البسه هستند. تخفیف‌های بازی نیز به صورت هفتگی عوض می‌شوند.

در این به‌روزرسانی برخی کارت‌های توانایی (Ability Cards) تغییراتی داشته‌اند تا وضعیت آن‌ها متعادل شود. همچنین استقامت اسب‌ها در بازی نیز تغییراتی داشته است. یک Revolver جدید به نام Navy Revolver نیز به بازی اضافه شده است. علاوه بر این، اگر یکی از مشترکین Twitch Prime هستید، می‌توانید تجارت Moonshine خود را به یک درجه به صورت رایگان ارتقا دهید و کیف کلکسیونرها (Collector’s Bag) را در صورتی که هنوز بخش path of a Collector راه به پایان نرسانده‌اید، رایگان دریافت کنید. اگر از امروز به بعد اشتراک Twitch Prime را خریداری کنید، می‌توانید تا ۷۲ ساعت بعد به همین هدایا دسترسی داشته باشید.

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید