به‌روزرسان جدید Mortal Kombat 11 قابلیت بازی میان‌پلتفرمی را به بازی اضافه می‌‎کند

۲۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۰

امروز بهینه‌ساز جدیدی برای Mortal Kombat 11 منتشر و این بازی نیز به جمع عناوینی که از قابلیت بازی میان‌پلتفرمی برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان پشتیبانی می‌کنند، اضافه شد.

البته طبق روال همیشه، استودیوی ندررلم (NetherRealm) و شرکت برادران وارنر (Warner Bros) به جای استفاده از واژه‌ی Crossplay از واژه‌ی Krossplay برای معرفی این قابلیت جدید بازی Mortal Kombat 11 استفاده کرده‌اند. شرکت برادران وارنر صفحه‌ای جدید با عنوان Krossplay FAQ را در وب‌سایت رسمی خود راه‌اندازی کرده‌ است که اطلاعات جامعی از این ویژگی را در اختیار شما قرار خواهد داد.

متاسفانه قابلیت بازی میان‌پلتفرمی این عنوان مبارزه‌ای و محبوب به کنسول‌های اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ محدود شده و دیگر کاربران از تجربه‌ی آن محروم خواهند بود. باید منتظر ماند و دید آیا کاربران کنسول نینتندو سوییچ و پلتفرم‌های استیدیا و رایانه‌های شخصی نیز در آینده به این ویژگی دسترسی پیدا خواهند کرد یا خیر. در توضیح رسمی قابلیت بازی میان‌پلتفرمی بازی Mortal Kombat 11 آمده است:

قابلیت Krossplay در بازی Mortal Kombat 11 چیست؟

ما در حال بررسی یک ویژگی جدید در بازی Mortal Kombat 11 هستیم که کاربران کنسول‌های اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ در زمان تجربه‌ی بخش Kasual به صورت آنلاین را در یک Matchmaking Pool قرار خواهد داد. علاوه بر این، کاربران کنسول‌های اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ می‌توانند به صورت آگاهانه Krossplay Online Room مقصد خود را انتخاب و با دیگر کاربران مبارزه کنند.

به‌روزرسان جدید منتشر شده برای بازی Mortal Kombat 11 شامل تغییرات و بهبودهایی نیز می‌شود. با این حال، در صفحه‌ی رسمی مربوط به این به‌روزرسان بیان شده است که قابلیت بازی میان‌پلتفرمی در آینده به بازی اضافه خواهد شد و هیچ اشاره‌ای به فعال بودن این قابلیت در زمان فعلی نشده است.

البته یکی از کاربران Restera گزارش داده که بررسی به‌روزرسان جدید کنسول‌ها نشان می‌دهد قابلیت بازی میان‌پلتفرمی برای بازی Mortal Kombat 11 از هم‌اکنون فعال شده است. شما می‌توانید تصویر منتشر شده توسط این کاربر را در ادامه مشاهده کنید. اگر این موضوع صحت داشته باشد، بهتر است هر چه سریع‌تر بازی خود برروی کنسول اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ را به‌روز کرده و از مبارزه با دیگر رقبا برروی کنسول دیگر لذت ببرید.

شما می‌توانید فهرست مهم‌ترین تغییرات اعمال شده در این به‌روزرسان را در ادامه مشاهده کنید.

بهبودهای عمومی اعمال شده در گیم‌پلی

  • مشکلی که باعث می‌شد برخی از Krushing Blowها بیش از میزان تعیین شده آسیب وارد کنند، رفع شده است.
  • یک گزینه‌ی جدید برای Newsletter Subscription به بازی اضافه شده است. کسانی که برای دریافت اخبار بازی ثبت نام کنند، یک Raiden Announcer Voice را به عنوان هدیه دریافت خواهند کرد.
  • مشکل مربوط به عملکرد نادرست Augmentهای سه شخصیت Sunderl، Nightwolf و Terminator رفع شده است.

بخش Kombat League

  • میزان حداکثر Kombat League Point که یک کاربر در طول یک مسابقه از دست می‌دهد به ۵۰ کاهش یافته است.

Towers of Time

  • مشکل تاخیر در ظاهر شدن مبارز بعدی در زمان Endurance Match رفع شده است.
  • مشکلی که باعث می‌شد دوربین بازی در زمان اجرای Fatal Blow یا Krushing Blow از تنظیم خارج شود، رفع شده است.

تغییرات مربوط به شخصیت‌ها

  • Baraka: مشکل مربوط به اجرای تکنیک Blood Lunge رفع شده است.

بازی Mortal Kombat 11 هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. اگر به دنبال کسب اطلاعات بیشتر و یک جمع بندی کلی از این بازی هستید، پیشنهاد می‌کنیم نقد و بررسی نوشته شده توسط آقای سعید آقابابایی با نام «و خون جاری خواهد شد…» را مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید