TGA 2019 | بازی Surgeon Simulator 2 معرفی شد

۲۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰

تیم سازنده‌ی بازی Surgeon Simulator 2 در جریان مراسم TGA 2019 به معرفی این عنوان پرداخت. برای آشنایی بیشتر بازی‌بازان، ویدئویی هم از این بازی در دسترس قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید آن را تماشا کنید.

همان‌طور که در جریان هستید، عناوین جالبی در مراسم TGA 2019 معرفی شد که یکی از آن‌ها را می‌توان Surgeon Simulator 2 دانست. نسخه‌ی اول این بازی در سال ۲۰۱۳ برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شد و سپس به دست دارندگان پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن وی‌آر، نینتندو سوییچ، اندروید و iOS رسید. این نسخه به موفقیت‌های بسیاری دست پیدا کرد و مورد استقبال عده‌ی زیادی از بازی‌بازان هم قرار گرفت.

حال سازندگان پس از مدت‌ها تصمیم دارند تا نسخه‌ی دوم را ساخته و برای پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه کنند. قابل ذکر است که استودیوی باسا (Bossa) وظیفه‌ی ساخت این نسخه را برعهده دارد. بدیهی است که Surgeon Simulator 2 با کیفیت و تجهیزات بیشتر نسبت به نسخه‌ی قبلی عرضه خواهد شد. این بازی قرار است سال آینده در دسترس قرار گیرد اما هنوز اطلاعاتی مانند تاریخ دقیق انتشار و عرضه‌ی نسخه‌ی کنسولی آن مشخص نیست. در پایان می‌توانید نخستین تریلر Surgeon Simulator 2 را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید