نسخه‌ی غربی بازی Ys: Memories of Celceta سال آینده عرضه می‌شود

۲۱ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۰

تیم سازنده‌ی بازی Ys: Memories of Celceta امروز از انتشار نسخه‌ی غربی این عنوان در آینده‌ای نزدیک خبر داد. برای مشاهده‌ی اطلاعات بیشتر در این مورد، ما را در ادامه همراهی کنید.

سری Memories of Celceta از گذشته‌های دور تاکنون برروی کنسول‌های مختلف در کشور ژاپن عرضه شده و به موفقیت‌ها زیادی هم دست پیدا کرده است. Ys: Memories of Celceta نام یکی از این نسخه‌ها است که در سال‌های دور برروی کنسول پلی‌استیشن ویتا منتشر شد و سال گذشته هم به دست دارندگان پلتفرم رایانه‌های شخصی رسید. استقبال از بازی تا حدی بود که سازندگان به فکر ساخت نسخه‌ای بازسازی شده از آن افتادند. این نسخه اوایل امسال با کیفیت و مراحل بیشتر برروی پلی‌استیشن ۴ در کشور ژاپن عرضه شد که خبر مربوط به آن را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید. قابل ذکر است که استودیوی فالکوم (Falcom) وظیفه‌ی ساخت این بازی را برعهده داشته است.

امسال زمزمه‌هایی مبنی بر انتشار نسخه‌ی غربی بازی Ys: Memories of Celceta به گوش می‌رسید که سازندگان بالاخره آن را تایید کردند. این عنوان در فصل بهار سال ۲۰۲۰ در اختیار بازی‌بازان سایر مناطق هم قرار می‌گیرد. هنوز تاریخ دقیق عرضه‌ی این بازی مشخص نیست اما به محض دریافت اخبار بیشتر، آن‌ها را به اطلاع شما خواهیم رساند.

 

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید