اطلاعات تازه‌ای در مورد P.T فاش شد

۲۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۵

دموی قابل بازی P.T که با نام Silent Hills هم شناخته می‌شود، احتمالا یکی از بزرگ‌ترین حسرت‌های دنیای بازی‌های ویدئویی است. از زمان انتشار این دمو تا حذف آن و کنسل شدن بازی، تئوری‌ها و افشاسازی‌های زیادی انجام شده است. حال یکی از دیتاماینرهای معروف بازی‌های ویدئویی، رازهای تازه‌ای در این مورد منتشر کرده است.

لنس مک‌دونالد (Lance McDonald) که در زمینه‌ی افشای رازهای P.T تبدیل به یک اسطوره شده است، به تازگی اطلاعات تازه‌ای در مورد ریبوت کنسل شده‌ای هیدئو کوجیما و گیرمو دل‌تورو از سری Silent Hill منتشر کرده است. در توئیتی تازه، مک‌دونالد گفته است که در تمام مدت، شما در نقش نورمن ریداس بازی می‌کرده‌اید. در بازی کامل، این مهم قرار بود در پایان و طی یک سینماتیک، برملا شود. با این حال، با کمی دستکاری دوربین بازی، مک‌دونالد از بازتاب شخصیت در یک آینه، فهمیده است که شما در تمام این مدت، در نقش نورمن ریداس بازی می‌کردید. توئیت کامل او به این شرح است:

فقط جهت رفع شک و قطعیت بخشیدن به یک تئوری این را می‌گویم: بله، شخصیتی که شما به جای آن بازی می‌کنید، همان شخصیت در سینماتیک پایانی دمو است.

این کشف، در راستای برخی کشفیات جالب دیگر مک‌دونالد از بازی قرار می‌گیرد. به عنوان مثال، او با دستکاری دوربین بازی فهمیده بود که شخصیت زن روح بازی که لیسا نام دارد، تمام مدت پشت سر شما حرکت می‌کرده است. او همچنین چند کار جالب در خود دمو نیز انجام داده است که می‌توانید در کانال او در یوتیوب، ویدئوهای آن را ببینید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید