حالت بتل رویال بازی Forza Horizon 4 رسما معرفی شد

21 آذر 1398 - 11:45

شرکت مایکروسافت و استودیوی پلی‌گراوند گیمز (Playground Games) رسما حالت بتل رویال بازی Forza Horizon 4 را معرفی کردند. این حالت بتل رویال جدید، Eliminator نام دارد و از طریق یک‌ به‌روزرسان رایگان در اواخر روز جاری در دسترس قرار می‌گیرد.

طبق اطلاعات ارائه شده، در Eliminator تا ۷۲ بازی‌باز می‌توانند در یک منطقه‌ی جهان باز در بریتانیا با اتومبیل‌های مختلف به مصاف یکدیگر بروند. بازی‌بازان برای ارتقا و یا انتخاب یک اتومبیل سریع‌تر مجبور هستند یکدیگر را در مسابقات مختلف شکست دهند. همچنین همانند دیگر عناوین سبک بتل رویال، در Eliminator دیوارهایی وجود دارند که به مرور کوچک‌تر و موجب نزدیک‌تر شدن بازی‌بازان به یکدیگر می‌شوند. در دیواره‌ی نهایی این منطقه، یک مسابقه در میان اتومبیل‌های باقی‌مانده انجام می‌گیرد و برنده‌ی آن مشخص خواهد شد. Eliminator در اواخر امروز از طریق یک به‌روزرسان رایگان و جدید عرضه خواهد شد. در ادامه می‌توانید تریلر حالت بتل رویال بازی Forza Horizon 4 را در قسمت زیر مشاهده و یا دریافت نمایید.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی Forza Horizon 4 هم‌اکنون برروی کنسول اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی را تحت عنوان «هر سرزمینی امپراطوری دارد» به نویسندگی محمد آریامقدم مطالعه بفرمایید.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید