تاریخ انتشار نسخه‌ی نینتندو سوئیچ عنوان Oddworld: Stranger’s Wrath HD مشخص شد

۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۵

اگر اخبار مربوط به سری بازی‌های قدیمی Oddworld را دنبال کرده باشید؛ مطلع هستید که نسخه‌ی جدیدی از این مجموعه، تحت عنوان Oddworld: Soulstorm، در دست توسعه قرار دارد. سازندگان با این نسخه، یک بازگشت همه‌جانبه برای این سری را وعده داده‌اند.

در طی زمان توسعه‌ی عنوان جدید از این سری، اگر صبر کردن برایتان کار دشواری باشد، می‌توانید نسخه‌ی HD بازی قبلی این مجموعه، یعنی Stranger’s Wrath HD را تهیه کرده و به تجربه‌ی آن بپردازید.

در تابستان گذشته با اطلاعیه‌ی استودیوی Oddworld Inhabitants، مشخص شد که نسخه‌ی HD عنوان Stranger’s Wrath برای کنسول نینتندو سوئیچ در دست ساخت قرار دارد. در این بازی شما در نقش یک مزدبگیر یاغی به نام Stranger قرار می‌گیرید که برای تهیه‌ی هزینه‌ی عمل جراحی مورد نیازش، دست به اقدامات عجیب و غریبی می‌زند!

عنوان Oddworld Stranger’s Wrath اولین بار در سال ۲۰۰۵ برروی کنسول اکس‌باکس منتشر شد. بازی Stranger’s Wrath HD هم‌اکنون برای پلتفرم رایانه‌های شخصی، کنسول‌های پلی‌استیشن ۳ و پلی‌استیشن ویتا در دسترس قرار دارد. نسخه‌های موبایلی بازی هم هنوز قابل بازی هستند. پورت نسخه‌ی سوئیچ بازی در ژانویه ۲۰۲۰ (دی ماه ۹۸) منتشر خواهد شد.

شما می‌توانید اخبار مربوط به Oddworld: Soulstorm (جدیدترین نسخه‌ی در دست توسعه‌ی این مجموعه بازی) را در گیمفا و از این آدرس مطالعه فرمایید.

0
0

نظرات

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.