گیفت کارت
گیفت کارت

بازی هایی که در تاریخ 24 فوریه تا 2 مارس عرضه می شوند

۵ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۱:۲۰

در این هفته بازی های به نسبت خوبی عرضه می شوند که بیشتر آنها بسته های الحاقی جدید برای بازی ها هستند . در ادامه می توانید بازی هایی که در تاریخ 24 فوریه ( فردا ) تا 2 مارس ( شنبه هفته بعد ) منتشر می شوند را مشاهده کنید .

اولین بازی که در این هفته منتشر خواهد شد برای کنسول های خانگی مایکروسافت می باشد که یک پک جدید برای بازی Halo 4 به اسم Majestic Map می باشد . این پک جدید دارای سه نقشه به نام های “Landfall”، “Monolith” و “Skyline” می باشد .

بعد از Xbox نوبت به PC بازان عزیز می رسد . در این هفته بازی قدیمی Brutal Legend عرضه خواهد شد . Brutal Legend توسط تیم شفر در سال ۲۰۰۹ برای دو کنسول محبوب سونی و مایکروسافت منتشر شد ، و حالا نوبت هواداران PC است که از این بازی لذت ببرند . در بازی 23 مرحله اصلی و 30 مرحله جانبی وجود دارد که مجموع کل مراحل بازی را به 53 مرحله میرساند. کسانی که از دوستداران موسیقی و مبارزات در دنیایی تخیلی هستند ، منتظر یک بازی جالب باشید . بازی دیگری که برای PC بازان عرضه می شود بازی Might & Magic Heroes VI – Shades of Darkness می باشد . چند روز قبل بازی با محوریت زامبی در زمان و مکان Sniper Elite معرفی شد ، این بازی در این هفته برای PC منتشر می شود و با آن می توانید با زامبی ها در مپ ها و نقشه های بازی Sniper Elite مبارزه کنید . این بازی با نام Sniper Elite : nazi zombie army عرضه خواهد شد .

Brutal Legend

سونی دوستان و طرفداران بازی های شمشیری نگران نباشند ، چون در این هفته هفتمین نسخه از بازی Dynasty Warriors را می توانند بر روی کنسولشان تجربه کنند . این بازی پیش تر در استرالیا و اروپا منتشر شد و حالا در آمریکا عرضه خواهد شد . مبارزه با لشکری عظیم و سربازان زیاد ، به همرا فن های ترکیبی هم اکنون منتظر شماست . همچنین بسته الحاقی بازی Skyrim با نام Dawnguard برای این کنسول عرضه خواهد شد .

کنسول های دستی هم در این هفته بی بازی نمانده اند . بازی Ninja Gaiden Sigma 2 Plus برای PS Vita عرضه خواهد شد .

دو بسته الحاقی دیگر در این هفته برای پلتفرم های مخصوص عرضه می شوند که مهم ترین آن ها بسته الحاقی بازی Call Of Duty : Black Ops II می باشد . این DLC شامل ۴ نقشه ی جدید با نام های Grind،Mirage،Hydro و Downhill می باشد و همچنین از نقشه ها و تفنگ هایی جدید هم بهره می برد وبرای PS3 و PC عرضه می شود . بسته الحاقی دیگر از بازی Borderland 2 است که با نام Add-on Content Pack برای PS3 و Xbox 360 عرضه می شود . این بسته شامل دو داستان و کمین جدا می باشد و می تواند برای دوستداران این بازی سرگرم کننده باشد .

در آخر می توان گفت که این هفته بسته های الحاقی خیلی خوبی برای پلتفرم های مختلف عرضه خواهد شد . در کنار این بسته ها بازی های خوبی هم برای کنسول سونی و بیشتر برای کامپیوتر های شخصی عرضه می شود که می تواند ساعت ها شما را سرگرم کند ، پس موتور سیستم خود را گرم کنید .

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید