گیفت کارت
گیفت کارت

بسته‌الحاقی جدید بازی Trine 4: The Nightmare Prince منتشر شد

۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰

تیم سازنده‌ی بازی جذاب Trine 4: The Nightmare Prince اعلام کرد که بسته‌الحاقی جدیدی به نام Toby`s Dream برای این بازی در دسترس قرار گرفته است. همچنین برای آشنایی بیشتر بازی‌بازان، تریلری از این بازی عرضه شده است که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید.

بسیاری از بازی‌بازان با سری جذاب Trine آشنایی دارند و نسخه‌های آن را برروی کنسول‌های مختلف تجربه کرده‌اند. Trine 4: The Nightmare Prince نام جدیدترین نسخه‌ی این سری است که اواسط امسال در اختیار بازی‌بازان قرار گرفت و به فروش خوبی هم دست پیدا کرد. شما در این بازی به سبک پلتفرمر باید شخصیت دلخواه خود را برگزیده و به ماجراجویی طولانی بپردازید. قابل ذکر است که دو استودیوی فروزن بایت (Frozenbyte) و مادوس گیمز (Madus Games) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار این بازی را برعهده داشته‌اند.

فروزن بایت همان‌طور که وعده داده بود، امروز بسته‌الحاقی Toby`s Dream را منتشر کرد. شما به وسیله‌ی این بسته قادر هستید تا ماجراجویی تازه‌ای را در منطقه‌ی Heatherwood Hall با سه قهرمان آغاز کرده و از آن لذت ببرید. در پایان می‌توانید تریلری در این زمینه را تماشا و دریافت کنید.

بازی Trine 4: The Nightmare Prince هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد. برای اشنایی بیشتر با این بازی می‌توانید نقد و بررسی آن را از طریق این نشانی مطالعه کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید