استودیو کالیپسو مدیا در حال تشکیل تیمی جهت ساخت بازی بعدی سری Commandos است

۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۵

استودیوی آلمانی کالیپسو مدیا (Kalypso Media) که با سری‌های خوش‌نام Commandos و Tropico شناخته می‌شود، به تازگی خبر از تشکیل تیمی جهت ساخت نسخه‌ی بعدی از سری بازی‌های Commandos داده است.

این استودیو، متشکل از افراد داخلی استودیو است و در فرانکفورت حضور خواهد داشت و سرپرست آن‌ها نیز یکی از افراد قدیمی کالیپسو مدیا، یعنی یورگن روبویگ (Jurgen Reubwig) است. موسس استودیو کالیپسو مدیا، یعنی آقای سیمون هلویگ (Simon Hellwig) در یک کنفرانس خبری در این باره گفت:

تاسیس یک استودیوی تازه، به وضوح خبر از پایبند بودن کالیپسو مدیا به توسعه‌ی تلاش‌های ما در خصوص ساخت بازی‌های جدید می‌دهد. Commandos یک برند بزرگ و جهانی و شناخته‌شده است و ما به نحو احسن سعی می‌کنیم تا بازی درخور این مجموعه توسعه دهیم که در حد انتظارات هواداران باشد. نمی‌توانیم برای آغاز کارمان صبر کنیم.

همچنین سرپرست این استودیوی تازه‌تاسیس، یورگن روبویگ در این باره گفت:

در این استودیوی تازه، ما به دنبال ساخت یک دنباله‌ی شایسته برای سری Commandos هستیم. بازی که به صورت هم‌زمان و جهانی برای کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. از لحاظ شخصی، نمی‌توانم بیشتر از این به کار برروی یک نام بزرگ در سبک استراتژی افتخار کنم. همچنین به دنبال جذب توسعه‌دهندگان جوان و باتجربه‌ای که عشق ما برای این سری را درک می‌کنند، هستیم و افراد تازه‌ای را به تیم خود اضافه خواهیم کرد.

شایان ذکر است، آخرین بازی که برای سری Commandos عرضه شد، Commandos: Strike Force نام داشت که در سال ۲۰۰۶ برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۲ و اکس‌باکس و صدالبته رایانه‌های شخصی، عرضه شد. البته آن بازی یک شوتر اول شخص تاکتیکال بود که با بازخورد ضد و نقیضی از سوی هواداران و منتقدان رو‌به‌رو شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید