محتوای حذف شده‌ی Sekiro: Shadows Die Twice اطلاعات تازه‌ای را در مورد بازی فاش می‌کند

۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۵

مادساز مشهور بازی‌های ویدئویی، لنس مک‌دونالد (Lance McDonald) که نامش احتمالا برای هواداران فرام سافتور (From Software) آشنا است، اخیرا موفق به کشف محتوایی تازه از بازی Sekiro: Shadows Die Twice که ابتدا قرار بود در بازی باشند، اما در نهایت حذف شده‌اند. حال، مک‌دونالد نگاهی به این اطلاعات انداخته است که اطلاعاتی را در مورد شخصیت آنایاما (Anayama)، فاش می‌کند.

هشدار: ادامه‌ی متن ممکن است داستان بازی را برای کسانی که آن را به پایان نرساندند، فاش کند.

مک‌دونالد پیش از این اطلاعاتی در مورد بیماری Dragonrot در بازی، منتشر کرده بود که قرار است مکانیک متفاوتی در بازی داشته باشد. اکنون او در مورد یکی از شخصیت‌های بازی به نام آنامایا که یک فروشنده‌ در بازی است، توضیحاتی منتشر کرده است. آنامایا مانند تمامی ‌ان‌پی‌سی‌های بازی در پرده‌ی پایانی بازی، می‌توانست به بیماری Dragonrot مبتلا و سپس، درمان شود. با این حال، برخلاف سایر شخصیت‌ها، اگر او را درمان کنید، او هیچ واکنشی به شما یا اتفاقات اخیر نشان نخواهد داد. حال این طور که به نظر می‌رسد، در محتوای حذف شده‌ی بازی، درمان کردن بیماران Dragonrot نیاز به یک آیتم خاص به نام Dragonrot Pellet داشت و در صورتی که تصمیم می‌گرفتید آن را به آنامایا بدهید، او از گرفتن آن به صورت رایگان خودداری می‌کرد که در نهایت، منجر به گرفتن یک سن (Sen، واحد پولی بازی) توسط بازی‌باز از او می‌شد.

جالب‌تر این است که در ادامه، هنگامی که آشینا در حال فروریختن است، در صورتی که آنامایا را درمان کرده باشید، او به شما آیتمی را در ازای یک سن خواهد فروخت که باعث می‌شود تمامی آیتم‌ها در تمامی فروشگاه‌ها، تخفیف داشته باشند. متاسفانه، فرام سافتور تصمیم به حذف این تقابل تاثیرگذار از بازی نهایی گرفت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Playgrond games گفت:

  چرا نذاشتینش تو بازی خوب
  یکی این یکی سولز ۱ عجب بازیایی ان
  همه بازی های فرام رو دارم ولی بعد ۳۰ _۴۰ ساعت خسته میشم
  یه هفته بعد دوباره یکیشو نصب میکنم تا حالا فقط دارک ۱ و۲ رو تموم کردم

  0
  0
 • کلا میازاکی یه سرطان سخت کردن بازی مبتلا شده و هر بازی از قبلی بشدت سخت تر میشه
  بازیهاش برای من یکی خیلی خوبه ولی یه بنده خدایی که نمیتونه بازیش کنه اما دلش میخواد چه گناهی کرده که باید با چنین چالش عذاب اوری روبرو بشه خوب
  میازاکی جون فکر نمیکنی وقتش رسیده که یه درجه سختی برای بازیهات بذاری

  0
  0
  • Old_Gamers گفت:

   بازی در داخل خودش درجه سختی داره . دقت لازمه فقط . کلی از ایتمها کار رو ساده تر میکنن .

   0
   0
  • Sadegh.si گفت:

   هر کسی نظر خودشو داره و نظرشم محترمه دوست عزیز، اما بعد از دارک سولز یک، بقیه بازی های میازاکی واقعاً آسون بودن. البته دیمون سولز هم بسیار بازی چالش بر انگیزیه، اما خب بازم در حد دارک سولز یک نیست. آسون ترین سولز بورن هم بدون شک دارک سولز دو بود (نظر شخصی).

   0
   0
   • Old_Gamers گفت:

    از نظر باس به نظر من دارک سولز ۳ سختترین باسها رو داره مخصوصا باسهای پایانی از نظر مراحل هم دارک ۱ . البته دیمن سولز رو بازی نکردم متاسفانه ولی دنبال فرصتم . سکیرو هم برای من بیشترین تعداد مرگ رو تو کل بازیهای فرام سافت داشت . هیچکدوم از بازیهای فرام سافت منو از ادامه دادن نا امید نکرد بجز سکیرو . چند بار بازی رو کلا کذاشتم کنار دوباره رفتم سراغش .

    0
    0
    • sahba.sh گفت:

     خیلی عجیبه این میازاکی و درجه سختیش
     واسه هرکس یجوره
     من سکیرو رو بعد چهار پایان پلات کردم
     بلادبورن رو هر سه پایانش رو تموم کردم ولی تمام دارک سولز هارو با اشک و آه و نفرین و صدبار راهنمای سعید آقابابایی عزیز دیدن به زووور تموم کردم
     از نظر من ترتیب سختی بازیهای سولز بورن:
     ۱.دیمن سولز
     ۲.دارک ۱ بعد ۳ بعد ۲
     ۳.بلادبورن
     ۴.سکیرو
     ولی از همه بیشتر با سکیرو حال کردم چون عاشق شینوبی ها و نینجا هام

     0
     0
   • biosoroushock گفت:

    تا حدودی درست میگی ولی باید یه چیزی هم در نظر بگیری دارک یک خیلیا میگن سخت بود چون اونموقع بازی سبک جدیدی داشت و افراد هیچ اطلاعی از مکانیز های گیمپلیش نداشتن به همین خاطر پدرشون در میامد تا بازی رو تموم کنن ولی بعدش که یاد بگیریشون همشون مثل هم هستن و توی سولز های بعدی دیگه قلق کار دستته و غافلگیر نمیشی اما در کل بازی های میازاکی هر بار دارن مهارت محور تر میشن نسبت به قبل که به نظرم چیز خوبیه نمونش سکیرو که تمام تمرکزش روی باس فایت ها هست و دیگه مثل قبل هم نمیشه با یه اسلحه قوی یا آرمور خوب و لول زیاد باس ها رو شکست داد باید واقعا سعی کنی حرکاتشون رو بخونی و به موقع پری و داج کنی توی سولز هم خداییش دارک سولز سه، باس فایت های پیچیده تر و سخت تری داره نسبت به دو تای دیگه دارک دو هم به نظرم به این خاطر آسونه چون یکسری اسلحه و آرمور خیلی op توی بازی هست که اگه استفادشون کنی سختی بازی به مراتب کمتر میشه

    0
    0