سازنده‌ی PUBG ادعا می‌کند راه تازه‌ای برای جلوگیری از مخفی شدن بازی‌بازان در وسط منطقه‌ی امن پیدا کرده است

۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۰

طی چند هفته‌ی گذشته، بازی PUBG مدام در حال آزمایش راه‌هایی تازه جهت جلوگیری از مخفی شدن و کمپ کردن بازی‌بازان در وسط منقطه‌ی امن (Safe Zone) بوده است و حالا، به نظر می‌رسد تیم سازنده‌ی این بازی یعنی PUBG Corp، راه آن را پیدا کرده است.

راه حلی که این تیم به آن دست پیدا کرده‌اند، افزودن یک دایره‌ی آبی به درون منطقه‌ی امن است. بازی‌بازانی که مدت زیادی در این دایره‌ی آبی کمپ کنند، با آسیب به نوار سلامتی‌شان مواجه خواهند شد. این دایره‌ی آبی کاملا به صورت اتفاقی برروی نقشه پیدا می‌شود تا بازی‌بازان دیگر با توجه به برنامه‌ریزی قبلی، اقدام به کمپ کردن نکنند. مقدار آسیب وارد شده نیز مساوی با زمانی است که بازی‌باز، خارج از منطقه‌ی امن است. البته هنوز تیم توسعه‌ دهنده‌ی بازی، این مورد را در حد آزمایش نگه داشته است و مشخص نیست چه موقع، آن را برروی سرورهای عمومی نیز منتشر کند.

جالب است بدانید، دیتاماینرهای PUBG به تازگی موفق شدند اطلاعاتی از یک سیستم قبیله‌ای که قرار است در آینده به بازی اضافه شود، پیدا کرده‌اند. این سیستم سال گذشته برروی نسخه‌ی موبایل PUBG عرضه شده بود و با توجه به بازخورد مثبت، به نظر حالا قرار است برای سایر پلتفرم‌ها نیز منتشر شود. همچنین قابلیت بازی میان پلتفرمی اکنون برای بازی‌بازان کنسولی در دسترس است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید