اولین بسته الحاقی بازی Tropico 6 منتشر شد

۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۵

استودیوی لیمبیک اینترتینمنت (Limbic Entertainment) و شرکت کالیپسو مدیا (Kalypso Media) اولین بسته الحاقی بازی Tropico 6 را منتشر کردند. این بسته الحاقی The Llama of Wall Street نام دارد و هم‌اکنون در دسترس است.

در این بسته الحاقی، گزینه‌های جدیدی در بازار در اختیار بازی‌بازان قرار داده می‌شود. شما هم‌اکنون می‌توانید از طریق ساختمان موسسه‌ی تجارت، سهام بازار را دست‌کاری نمایید. به طور مثال، دیکتاتور شما می‌تواند با تنظیم ارزش تجارت کالاهای مختلفی از جمله صدف ، هزینه‌های توریستی یا اورانیوم با ارزش خود، اقتصاد را مدیریت کند.

همچنین رویدادهای جدیدی نیز موجود هستند. هرج و مرج موجب تورم ارزش سلاح، فولاد، قوطی‌های کنسرو و دیگر محصولاتی که تقاضای زیادی برای آن وجود دارد، خواهد شد.

برخی از ویژگی‌های جدید اضافه شده به بازی Tropico 6:

  • یک ماموریت جدید به نام The Llama of Wall Street اضافه شده است.
  • می‌توانید ساختمان‌های جدیدی مانند موسسه‌ی تجارت، کارگاه اسباب بازی و استودیوهای وسایل هوشمند بسازید.
  • اکنون اقتصاد می‌تواند نوسانات قیمت، تاثیرات تجارت و روند آن را ببیند.
  • رویدادهای تصادفی بر بازار جهانی تاثیر می‌گذارد.
  • گزینه‌های شخصی‌سازی جدیدی برای Elprez و کاخ وی وجود دارند.

Seguridad Social هفتمین به‌روزرسان بازی Tropico 6 است که برخی چیزهای جدید را به آن اضافه می‌کند. یک ساختمان انبارخانه‌ی جدید وجود دارد که شما می‌توانید برخی کالاها را تا هنگامی که قیمت فروش آن مناسب نباشد، ذخیره کنید که با این بسته الحاقی جدید کاملا کارآمد خواهد بود. همچنین اساس‌نامه‌ی تامین اجتماعی به بازنشستگان و دانشجویان این امکان را می‌دهد که از دولت پول دریافت نمایند. در عین حال، یک نقشه‌ی جدید به نام ریو نیز وجود دارد.

در ادامه می‌توانید تریلر بسته الحاقی The Llama of Wall Street را در قسمت زیر مشاهده و یا دریافت نمایید.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی Tropico 6 عنوانی در سبک مدیریت شهری و ساخت‌وساز است. این بازی هم‌اکنون برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی را تحت عنوان «این سیاست کثیف» و به نویسندگی محمد آریامقدم مطالعه بفرمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید