سونی: PS3 را فراموش نمی کنیم.

۴ اسفند ۱۳۹۱ - ۲۱:۲۶
PS3 Super Slim

Gara رییس سونی انگلستان در گفتگو با VideoGamer: هیچ چیز باعث نمی شود ما PS3 را فراموش کنیم با این که امسال قرار است PS4 جایگزین کنسول فعلی سونی شود.

Gara در پاسخ به این سوال که آیا رونمایی از PS4 می تواند آینده منفی را برای PS3 به وجود بیاورد یا خیر گفت:

“من گمان می کنم این بزرگترین چالش امسال ماست اما ما مشکل بزرگتری داریم. با این حال هیچ چیز باعث نمی شود که ما به دلیل آمدن PS4 کنسول فعلی خود PS3 را فراموش کنیم. این امری نامناسب است و باعث می شود ما بدترین سال ممکن را پیش رو داشته باشیم اگر PS3 را فراموش کنیم. هم اکنون جنگ نرم افزاری بزرگی را راه انداخته ایم و عنوان های بزرگی را بیش تر از سال های گذشته معرفی و پیش رو داریم. بنابراین امسال سالی فوق العاده برای PS3 خواهد بود.

بنابراین برای زنده نگه داشتن این داستان، باید موارد مربوط به آن را حفظ کنیم  و چیز های جدید معرفی کنیم … من فکر می کنم تجربه بهترین کلمه ای است که بعد از کنسول جدید می توان به کار برد. برای همین ما سعی خواهیم کرد مفهومی جدید همراه با بالاترین درجه تجربه را در بازی های ویدئویی خود به کار ببریم.

یک برنامه ریزی خوب نیاز به یک تیم خوب هم دارد چرا که این دو داستانی متفاوت از یکدیگر هستند.”

تا چند ماه آینده قرار است تا عنوان های چون The Last of Us و Beyond: Two Souls برای PS3 منتشر شوند اما با این حال نگاه گیمرها به سوی PS4 خواهد بود.

PS4 در تعطیلات کریسمس 2013 عرضه می شود اما هنوز قیمتی برای آن مشخص نشده است.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید