گیفت کارت
گیفت کارت

بلیزارد در حال آزمایش کردن ایده‌هایی بسیار جالب برای بازی Diablo IV است

۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۵
Diablo 4

بالاخره پس از مدت‌ها انتظار، چهارمین نسخه از سری محبوب Diablo در جریان مراسم BlizzCon امسال معرفی شد. اگرچه Diablo IV در این مراسم قابل بازی بود ولی شرکت بلیزارد (Blizzard) به صراحت بیان کرد که هنوز تاریخ انتشار بازی مشخص نشده است و بازی‌بازان باید برای تجربه‌ی این عنوان منتظر بمانند.

اگرچه هنوز زمان زیادی از اتمام مراسم BlizzCon نگذشته است ولی عطش هواداران برای تجربه‌ی این نسخه از سری هر روز بیشتر و بیشتر می‌شود. خوشبختانه یکی از اعضای ارشد شرکت بلیزارد اخیرا مصاحبه‌ای را با مجله‌ی EDGE انجام داده و اطلاعات جدیدی از بازی Diablo IV را در اختیار ما قرار داده است.

بیشتر بخش‌های این مصاحبه به اشارات آقای آلن آدام (Allen Adham) به بخش PVP بازی Diablo IV اختصاص دارد. خوشبختانه در مقایسه با نسخه‌ی سوم که تنها یک بخش محدود در حالت PVP را شامل می‌شود، تیم سازنده قصد دارد وقت بیشتری را برای توسعه‌ی این بخش در بازی Diablo IV صرف کند.

بخش PVP چیزی است که ما از زمان اولین نسخه از سری Diablo به آن فکر کرده و برروی آن کار کرده‌ایم. این چیزی است که از مدت‌ها قبل در راه بوده است و شما باید به سراغ بازی Diablo II بروید تا آن را پیدا کنید. ما در حال آماده کردن چندین نمونه‌ی اولیه‌ی بسیار جالب برای بخش PVP هستیم که تا نهایی شدن آن‌ها زمان زیادی باقی نمانده است.

یکی دیگر از ویژگی‌های بزرگ بازی Diablo IV وجود جهان مشترک (Shared World) در آن است که آقای آدام درباره‌ی این ویژگی نیز کمی صحبت کرده‌اند.

کاربرد این دنیای وسیع و متصل چیزی است که شما به مرور زمان و در حین تجربه‌ی بازی آن را درک خواهید کرد. تکنولوژی که به ما اجازه می‌دهد چنین جهان بزرگ و بی‌نقصی را تولید کنیم، یک سر و گردن از تمام آن‌چه که پیش از این در سری Diablo استفاده شده، بالاتر است.

آقای آدام در نهایت به هواداران اطمینان داده است که شرکت بلیزارد در حین جست و جو برای یافتن راهی برای پیشرفت سری Diablo، همچنان به ریشه‌های این سری و نسخه‌های پیشین وفادار خواهد ماند.

یکی از چالش‌های ما در ساخت این بازی وفادار ماندن به Diablo 1، Diablo 2 و Diablo 3 در کنار یافتن راهی برای ارتقا این عناون به سطحی بالاتر بود. با این حال، من باور دارم که ما موفق شده‌ایم. شما می‌توانید نگاهی به نوآوری ایجاد شده در کلاس‌ها بیندازید. ما کلاس Druid از بازی Diablo II را برداشته و آن را بهتر از قبل به بازی برگردانده‌ایم. حالا این کلاس توسط گرگ‌ها همراهی شده و یا می‌تواند به یک گرگینه و یا خرس تبدیل شود. از آن‌جایی که با سری Diablo طرف هستیم، ما پا را از این هم فراتر گذاشتیم. درست است که شما قابلیت تغییر ظاهر دارید ولی توانایی‌های دیوانه‌وار دیگری نیز در کنار آن وجود خواهد داشت.

بازی Diablo 4 در تاریخی نامشخص برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید