دنباله‌ای برای عنوان Thronebreaker: The Witcher Tales منتشر نخواهد شد

۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۰

استودیوی CD Projekt RED با انتشار نسخه‌های مختلفی از سری بازی‌های The Witcher، به موفقیت‌هایی باورنکردنی در طول سال‌های اخیر دست پیدا کرده است. موفقیت عنوان The Witcher 3 The Wild Hunt به حدی بود که منجر به انتشار یک عنوان فرعی گردید.

اگر عنوان The Witcher 3 The Wild Hunt را تجربه کرده باشید با بازی کارتی درون‌برنامه‌ای Gwent آشنایی دارید. در سال گذشته، استودیوی CPR عنوان Thronebreaker: The Witcher Tales را عرضه کرد که علی‌رغم بازخوردهای مثبتی که دریافت نمود، نتوانست آنطور که باید و شاید از لحاظ مالی به موفقیت چندانی دست پیدا کند.

در یک جلسه‌ی پرسش و پاسخ که به تازگی در دفتر استودیوی CPR برگزار شده، مدیر روابط عمومی شرکت یعنی آقای Pawel Burza، احتمال ساخت هرگونه دنباله برای بازی مذکور را به طرز قاطعانه‌ای رد کرده است. این مسئله چندان هم دور از انتظار و عجیب به نظر نمی‌رسد. با توجه به این که آمار فروش بازی و تعداد بازیکنانی که در اختیار داشته، رقم قابل توجهی نبوده است، قابل درک است که دنباله‌ای بر این بازی نادیده گرفته شده منتشر نشود. در حال حاضر توسعه‌ی عنوان Cyberpunk 2077 به تمرکز اصلی شرکت تبدیل شده، بنابراین بعید است که CPR بخواهد عناوین فرعی بیشتری را توسعه دهد.

لازم به ذکر است که بازی Thronebreaker: The Witcher Tales در ابتدا فقط برای فروشگاه GOG منتشر شد و قرار بود که این فروشگاه، تنها مکان انحصاری فروش این بازی باشد. اما با توجه به فروش ناچیز این بازی در این فروشگاه، سازندگان تصمیم گرفتند که آن را در شبکه‌ی استیم نیز منتشر کنند تا کاربران بیشتری به آن دسترسی داشته باشند.

در حال حاضر بازی Thronebreaker: The Witcher Tales، برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی را به قلم آقای مهدی رحیمی در گیمفا، از اینجا مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید