در طی مراسم The Game Awards 2019 خبر ویژه‌ای از Warframe منتشر خواهد شد

16 آذر 1398 - 23:30

تنها کم‌تر از یک هفته تا برگزاری مراسم The Game Awards 2019 باقی مانده و توسعه دهندگانی که قرار است در آن حضور داشته باشند، به تدریج در حال به اشتراک گذاری برنامه‌های خود هستند. حال به تازگی مشخص شده است که طی این مراسم، خبر ویژه‌ای از بازی محبوب Warframe منتشر خواهد شد.

دیجیتال اکستریمز (Digital Extremes)، توسعه دهنده‌ی Warframe، اخیراً از انتشار اطلاعات جدید در مورد این بازی رایگان خبر داده و از طرفداران خود خواسته است تا مراسم The Game Awards 2019 را تماشا کنند.

شما می‌توانید توضیحات ذکر شده در وب‌سایت رسمی Warframe را در ادامه مشاهده کنید:

بزرگ‌ترین شب بازی‌های ویدئویی در ۱۲ دسامبر باز خواهد گشت! در The Game Awards به ما ملحق شوید و ربکا را برای ارائه‌ی یک خبر ویژه برای Warframe برروی استیج مشاهده کنید.

با توجه به بیانیه‌ی این استودیو، خانم ربکا فورد (Rebecca Ford)، مدیر جامعه‌ی بازی‌بازان دیجیتال اکستریمز، برای به اشتراک گذاری یک خبر ویژه در مراسم The Game Awards امسال حاضر خواهد بود. علاوه بر این خبر هیجان انگیز، استودیوی توسعه دهنده قصد دارد تا Glaxion Vandal، سلاح کمیابی که معمولاً تنها از طریق انجام رویداد‌های درون بازی آزاد می‌شود، را به بینندگان توییچ هدیه دهد. برای بدست آوردن این سلاح کافی است تا با حساب خود به توییچ وارد شده و یکی از کانال‌های بخش The Game Awards این وب‌سایت را برای ۳۰ دقیقه تماشا کنید.

بازی Warframe هم‌اکنون برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید