بازی Red Dead Redemption 2 عرضه‌ی نسبتا ناموفقی برروی استیم داشته است

PC ، اخبار ، اخبار بازی ۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰

به نظر می‌رسد مشکلات Red Dead Redemption 2 برروی رایانه‌های شخصی همچنان ادامه دارد و شاهکار راکستار برروی کنسول‌ها، نتوانسته است آن چنان که باید و شاید، بازی‌بازان این پلتفرم را راضی کند.

درست یک ماه پس از عرضه‌ی ساخته‌ی راکستار برروی لانچر اختصاصی راکستار و فروشگاه اپیک، این بازی دیروز برای پلتفرم استیم هم عرضه شد. در زمان عرضه، این بازی توانست ۲۶۰۰۰ بازی‌باز را به خود جذب کند. هر چند این عدد در طی آخر هفته افزایش خواهد یافت، اما قطعا Red Dead Redemption 2 نتوانسته تبدیل به آن بازی موفقی شود که راکستار انتظارش را داشته است. صد البته این بازی اصلا نتوانسته است عرضه‌ای مشابه با GTA V داشته باشد. آن بازی در زمان عرضه، توانست بیش از ۳۵۰۰۰۰ بازی‌باز را برروی استیم به خود جذب کند.

البته می‌توان ادعا کرد که فاصله افتادن بین عرضه‌ی بازی برروی فروشگاه اپیک و پلتفرم استیم، باعث کاهش این ارقام شده است، اما GTA V هم نیز برروی لانچر اختصاصی راکستار که آن زمان Rockstar Social Club نام داشت، عرضه شد. با توجه به تعداد زیاد کاربران استیم و بازی بزرگی به نام Red Dead Redemption 2، این بازی حداقل باید به جمع ده عنوان برتر استیم وارد می‌شد.

یک اتفاق جالب دیگر، بازخورد نامناسب بازی‌بازان به Red Dead Redemption 2 برروی استیم، علی‌رغم عرضه‌ی صیقل‌خورده‌تر آن نسبت به یک ماه پیش است. بسیاری از انتقادات به سمت پورت رایانه‌های شخصی این بازی بوده است و به نظر می‌رسد بازی، همچنان پر از باگ و ایراد فنی است. ظاهرا یکی از مشکلات اساسی بازی، تداخل لانچر اختصاصی راکستار با استیم است. به نظر می‌رسد باید پیش از اجرای بازی برروی استیم، وارد حساب کاربری خود در لانچر راکستار هم بشوید. همین مسئله باعث شده تا بسیاری از کاربران استیم که بازی را خریداری کرده‌اند، نتوانند بازی را اجرا کنند و با پیغام “برای اجرای این بازی باید ابتدا آن را خریداری کنید” مواجه شده‌اند.

خبر خوب این است که ظاهرا این مشکلات، بیشتر تقصیر لانچر بازی است و رفع کردن آن، کار چندان سختی نخواهد بود. حال باید منتظر ماند و دید که راکستار چه واکنشی به این موضوع نشان خواهد داد.

12345678910(28 رای, میانگین آرا 8٫14 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید