گیفت کارت
گیفت کارت

عرضه‌ی نسخه‌ی فیزیکی Divinity: Original Sin 2 برای کنسول نینتندو سوییچ تایید شد

۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۵
فروش بیش از یک میلیون از بازی Divinity: Original Sin 2 در شبکه استیم

شرکت لیمیتد ران گیمز (Limited Run Games) اعلام کرده است که قصد دارد نسخه‌ی فیزیکی بازی نقش‌آفرینی تحسین شده و موفق Divinity: Original Sin 2 را برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر کند.

اگر بخواهیم لیستی از بهترین عناوین نقش‌آفرینی عرضه شده در سال‌های اخیر را تهیه کنیم، بدون شک نام بازی Divinity: Original Sin 2 در بین نام‌های ابتدایی آن دیده خواهد شد. این بازی که پیش از این برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها منتشر شده بود، قرار است در قالب یک نسخه‌ی فیزیکی در دسترس کاربران کنسول نینتندو سوییچ و به خصوص کسانی که به جمع‌آوری نسخه‌های فیزیکی علاقه دارند، قرار بگیرد.

شرکت لیمیتد ران گیمز اعلام کرده است که قصد دارد نسخه‌ی فیزیکی بازی Divinity: Original Sin 2 را در سال ۲۰۲۰ میلادی برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه کند. به گفته‌ی این شرکت، پیش‌فروش این نسخه از هم‌اکنون آغاز شده و تا اوایل سال آینده‌ی میلادی ادامه خواهد داشت. براساس اطلاعات منتشر شده، نسخه‌ی فیزیکی مربوط به کنسول نینتندو سوییچ بازی Divinity: Original Sin 2 با قیمت ۶۰ دلار عرضه می‌شود و در کنار خود بازی، تمامی بسته‌های گسترش دهنده‌ی منتشر شده برای بازی را نیز در اختیار شما قرار می‌دهد. علاوه بر این، نسخه‌ی فیزیکی بازی شامل یک کتاب ۵۲ صفحه‌ای درباره‌ی محتوای بازی و همچنین یک طرح روی جلد ویژه نیز می‌شود.

براساس اطلاعات منتشر شده از سوی شرکت لیمیتد ران، امکان پیش‌خرید نسخه‌ی فیزیکی بازی Divinity: Original Sin 2 تا تاریخ ۱۳ دی ماه سال جاری (۳ ژانویه‌ی سال ۲۰۲۰ میلادی) وجود خواهد داشت. انتظار می‌رود روند عرضه‌ی نسخه‌ی فیزیکی بازی حدود سه تا چهار ماه پس از اتمام پیش‌فروش، آغاز شود. شرکت لیمیتد ران اعلام کرده است که احتمال انتشار بازی از طریق فروشگاه‌های همچون Best Buy وجود دارد. با این حال، این فروشگاه اعلام کرده است که هنوز قراردادی با لیمیتد ران منعقد نشده و کاربران باید بازی را با در نظر گرفتن احتمال طولانی شدن زمان عرضه خریداری کنند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید