گیفت کارت
گیفت کارت

تولید محتوای جدید برای بازی The Elder Scroll: Legends متوقف شد

۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰

براساس بیانیه‌ی رسمی منتشر شده از سوی شرکت بتسدا (Bethesda)، توسعه‌ی محتوای جدید برای بازی کارتی The Elder Scroll: Legends به حالت تعلیق درآمده است. به گفته‌ی این شرکت، این وضعیت در آینده‌ی نزدیک تغییر نخواهد کرد.

بازی کارتی رایگان شرکت بتسدا، The Elder Scroll: Legends، که شباهت زیادی به عناوین ساخته شده توسط شرکت‌های بلیزارد (Blizzard) و سی‌دی پراجکت رد (CD Project Red) دارد، اولین بار در سال ۲۰۱۷ در دسترس کاربران پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی و گوشی‌های هوشمند قرار گرفت. از آن زمان، تیم سازنده ۸ بسته‌ی گسترش دهنده‌ی پولی را برای این بازی منتشر کرده است که آخرین آن‌ها یعنی Jaws of Oblivion در ماه سپتامبر سال جاری میلادی در دسترس کاربران قرار گرفت.

براساس برنامه‌ی زمانی منتشر شده از سوی شرکت بتسدا، یک بسته‌ی گسترش دهنده‌ی دیگر برای سال جاری میلادی در نظر گرفته شده بود. با این حال، تیم سازنده با انتشار پیامی بیان کرده است که «تصمیم دارد توسعه و انتشار محتوای جدید برای این بازی را متوقف کند».

با وجود این موضوع، شرکت بتسدا تایید کرده است که امکان دانلود این بازی همچنان برروی تمامی پلتفرم‌های فعلی ممکن بوده و محتوای آنلاین و تک‌نفره‌ی بازی در دسترس باقی می‌مانند. علاوه بر این، پشتیبانی از بازی و انتشار رویدادها و پاداش‌های ماهانه ادامه خواهند داشت. با این حال، «در حال حاضر هیچ بسته‌ی گسترش دهنده و یا محتوای دیگری برای عرضه در آینده در دست توسعه قرار ندارد».

با هدف قدردانی از طرفداران، تمامی بازی‌بازان یک Tamriel Collection دریافت خواهند کرد. شما با ورود به بازی، کارت جدید بازی که شامل سه ویژگی مختلف به صورت هم‌زمان می‌شود را دریافت خواهید کرد. شرکت بستدا در پایان بیان کرده است که «ما از فرصت پیش آمده برای کار برروی بازی The Elder Scroll: Legends بسیار خوشحال هستیم و از صمیم قلب از حمایت‌های شما تشکر می‌کنیم».

شرکت بتسدا تاکید کرده است که این موضوع ارتباطی به نسخه‌ی ویژه‌ی توسعه یافته برای منطقه‌ی آسیا نداشته و توسعه‌ی این نسخه طبق برنامه پیش می‌رود. با این حال، این شرکت هیچ اطلاعاتی از نسخه‌های مربوط به کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ این بازی که پیش از این معرفی شده بودند را منتشر نکرده است. باید منتظر ماند و دید آیا این شرکت در نهایت بازی The Elder Scroll: Legends را برروی کنسول‌ها نیز عرضه می‌کند یا خیر.

بیانیه‌ی شرکت بتسدا در خصوص توقف توسعه‌ی محتوای جدید برای بازی The Elder Scroll: Legends، تنها چند روز پس از انتشار بیانیه‌ی استودیوی سی‌دی پراجکت رد منتشر شده است. استودیوی سی‌دی پراجکت رد نیز چند روز پیش بیان کرده بود که دیگر از نسخه‌ی کنسولی بازی Gwent پشتیبانی نخواهد کرد؛ چرا که پشتیبانی از چندین نسخه‌ی مختلف از بازی و توسعه‌ی محتوای جدید با در نظر گرفتن تفاوت نسخه‌های مختلف، دیگر برای آن‌ها ممکن نیست.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید