گیفت کارت
گیفت کارت

نسخه‌ی کنسولی بازی Song of Horror سال آینده منتشر خواهد شد

۱۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰

تیم سازنده‌ی بازی Song of Horror امروز در خبر خوبی اعلام کرد که نسخه‌ی کنسولی این عنوان سال آینده در اختیار بازی‌بازان قرار خواهد گرفت. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتری در این خصوص باشید.

Song of Horror را می‌توان از سری عناوین ترسناک و بقا دانست که ماه گذشته برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شد و شاهد استقبال نسبتا خوب بازی‌بازان از آن بودیم. شما در این بازی با حوادث غیرمنتظره‌ی بسیاری مواجه می‌شوید و باید تلاش کنید تا جان سالم به در ببرید. گیم‌پلی این بازی به گونه‌ای است که دوست‌داران این سبک را به خود جذب می‌کند. تاکنون دو فصل از این بازی در دسترس قرار گرفته که قیمت هرکدام ۷٫۹۹ دلار است. اگر شما هم از علاقه‌مندان به بازی‌های ترسناک هستید، Song of Horror را هرگز از دست ندهید. قابل ذکر است که دو استودیوی پروتکل گیمز (Protocol Games) و ریزر گیمز (Raiser Games) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار این بازی را برعهده دارند.

طبق خبری که امروز منتشر شد، مطلع شدیم که Song of Horror اواسط سال ۲۰۲۰ میلادی برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس قرار خواهد گرفت. هنوز تاریخ دقیق انتشار این نسخه مشخص نیست و بازی‌بازان در آینده باید منتظر اخبار بیشتری در این مورد باشند. ضمنا فصل سوم بازی در تاریخ ۲۲ آذر ۱۳۹۸ (۱۳ دسامبر ۲۰۱۹ میلادی) برای رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود. در پایان می‌توانید نقدها و نمرات بازی مذکور را از طریق این نشانی مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید